Sari la conținut
Forum Roportal
adi_friends

Credeti ca dragostea e perfecta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu nu stiu ce sa cred.. am auzit de la altii.. si din vorbe ca.. dragostea nu e perfecta niciodata.. greu este de gasit o relatie buna si sa nu fie certuri..

Eu dupa parerea mea.. ca sa fie normal baiatu sau fata ca sa fie cat de cat dragostea perfecta -> bunicel.. sa nu fie alccaolic.. sa nu fumeze.. sa nu fie smecher. figurant(a) etc.. is multe..

Persoana respectiva trebuie sa fie sigur pe el ca poate intretine o dragoste .. "bunicel" multi zic.. ca "mama eu o iubesc" si blala dar nu e asa va zic eu... deci un sfat.. de la mine... iubiti.. ce merita.. si nu cautati fitoase.. cautati.. o fata.. simpla.. ca va merge bine.. :yawn: 8) in dragoste 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca El si Ea ar fi perfecti, probabil ca si dragostea ar fi perfecta, dar ...... 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nustiu ce sa cred.. am auzit de la alti.. si din vorbe ca.. dragostea nu e perfecta niciodata.. greu este de gasit o relatie buna si sa nu fie certuri..

  Eu dupa parerea mea.. ca sa fie normal baiatu sau fata ca sa fie cat de cat dragostea perfecta -> bunicel..  sa nu fie alccaolic.. sa nu fumeze.. sa nu fie smecher. figurant(a) etc.. is multe..

        Persoana respectiva trebuie sa fie sigur pe el ca poate intretine o dragoste .. "bunicel" multi zic.. ca "mama eu o iubesc" si blala dar nu e asa va zic eu...  deci un sfat.. de la mine... iubiti.. ce merita.. si nu cautati fitoase.. cautati.. o fata.. simpla.. ca va merge bine..  :- :yawn: in dragoste :cry:

[snapbacca]62170[/snapbacca]

ma da tu chiar ai probleme cu fetele fitoase ce ai patit te-a parasit vreuna 8) 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma steal_me tu nu poti vorbi mai caool si tu .. na-m probleme cu fetele fitoase dar cum ar fi sa ai faat fitoasa care numa bani iti cere tot timpulll intalegiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii asa iss asteaa numa bani bani bani cere.. 8) credemaa.. o sa dai cu capul intro zi de asta si ai sa vezi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata adi_friends Esti prea mic ca sa stii tu ce inseamna sa iubesti cu adevarat,o sa iti dai seama cam pe la vre-o 20 anii cum ii cu dragostea asta.Prima data Scoala.

 

 

Ne mai auzim cu bine . 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×