Sari la conținut
Forum Roportal
Aleinad Anad

Ma inseala sau sunt decat obsedata?!?!?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dana, comm alea de care zici is lipsite de importanta, ce, tu nu glumesti cu persoane de secs opus? asa i'am facut si eu un show tot din cauza la niste comm, aiurea... atunci am inceput eu sa inteleg de ce se oftical el ca eu vb nu'sh cum cu unu' si cu altu...desi pentru mine erau doar glume...

Daca tu simti ca el te iubeste, su ca este sincer, nu'ti mai face griji degeaba. Sau poate totusi, ii zici lui ce te framanta, si asa te mai linistesti tu :lol2:

Numai bine si...IUBITI'VA MULT :doh:

pai referitor la ce ai zis tu...glumesc dar finutz si se simte bariera de prietenie...ce sa fac?!?!?! :P :P :lol2:

Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am aceasca banuiala de cand am vazut niste comm pe hi5 de la el pt ea... "i miss you" "imi e dor de tine" "tiam spus ca ai ochi frumosi?" ...de atunci aceasca buna prietena a lui imi displace...si mai ales ca acum el e cu ea acolo unde e el in vacanta ma inebuneste...

Cu mine nu a ales sa stea in bucuresti...

Situatie...aseara cand lam sunat era cu ea...acolo ploua...si aveau o sg umbrela...eu vb cu el la telefon si idioata aia completa ce zicea el...de parca mar cunoaste ?!?!?!

E ciudat...nu stiu ce sa fac... :doh: :doh:

 

P'asta n'am vazut'o :lol2: Cati ani are el? :P si aia? Deci e cam ciudat...o sg umbrela...doar ei 2... :lol2: Pe tine de ce nu te'a luat ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, te inseala.

asa cred si eu si nu stiu ce sa fac...sunt atat de suparata ca nu imi incap in piele...incerc sa fiu calma dar vreau o rezolvare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai referitor la ce ai zis tu...glumesc dar finutz si se simte bariera de prietenie...ce sa fac?!?!?! :P :P :lol2:

Sa-l parasesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

apropo ... hai sa nu fim cinici, ca'i micutza fata .

 

 

 

 

 

ci ti miri, domle, tocmai tu nu stii cate iubiri se nasc pe rop? :P

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
P'asta n'am vazut'o :lol2: Cati ani are el? :P si aia? Deci e cam ciudat...o sg umbrela...doar ei 2... :lol2: Pe tine de ce nu te'a luat ? :P

pai are tzara f departe...in plus nu ador sa stau la tzara...dar nu conteaza...pur si simplu de ce se intampla asa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa cred si eu si nu stiu ce sa fac...sunt atat de suparata ca nu imi incap in piele...incerc sa fiu calma dar vreau o rezolvare...

Nu iti face iluzii, vrei o razbunare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dana...nu ti'as zice sa'l parasesti ca nu stiu prea multe de relatia voastra, iti zic doar sa fii foarte atenta la comportamentul lor, si atunci ai sa stii sigur ce ai de facut.

Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai referitor la ce ai zis tu...glumesc dar finutz si se simte bariera de prietenie...ce sa fac?!?!?! :P :P :lol2:

 

ignora-l ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuia sa se intample asta...de ce?!?!?! adica cand am vb la telefon ieri sa rastit la mn aiurea si am zis sa las de la mn...nu pot sa cred...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×