Sari la conținut
Forum Roportal
Ea.

Legaturi

Postări Recomandate

Am redactat aceste randuri . Poate vi se vor parea realmente ciudate . Dar asa mi-au venit . Face parte dintr-un anume exercitiu sufletesc

 

Copilul meu drag, suflet minunat ce esti , in momentul cand citesti aceasta scrisoare stiu ca ai inceput sa treci peste ce s-a intamplat . Ma bucur ca esti un om cu anumite aspiratii si ca nu te lasi doborat de nimic . Stii ca te port in suflet. Si sunt mandru de tine . Si stii ca acum am alt drum de strabatut .Forta ta interioara este mereu punctul de la care incepi sa faci un anumit lucru . Eu sunt mereu cu tine . In sufletul tau . Si stiu ca si alti copii citesc aceasta scrisoare . Copii care poate nu isi inteleg parintii . Parinti care nu isi inteleg copii . Ei poate nu isi dau seama de legatura importanta ce exista intre ei . De iubirea nemarginita ce si-o poarta unul fata de altul . Poate cand vor citi aceste randuri se vor duce sa isi vada / imbratiseze mama , tatal sau pe amandoi . Indiferent de varsta sau de neintelegeri ivite pe parcurs .

 

Fiecare clipa merita sa fie pretuita . Fiecare om merita sa fie inteles . Fiecare legatura are roadele ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mno daca e asa rog inchideti topic . Poate nu a fost asa inspirat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×