Sari la conținut
Forum Roportal
BrB

Sovata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:friends: Buna.. In vreo 2 saptamani am un drum spre Sovata undei voi poposi cu familia 10 zile..

As vrea sa aud parerea unor persoane care au fost acolo, si daca se merita sa stau acolo 10 zile.... Adica, vreau sa zic, este doar un satuc cu 3 lacuri si 2 terase, total izolat, sau am unde merge si la o discoteca, sau la un restaurant, daca am unde face o plimbare, ori ocupatia standard este balacitul in apa si somnul? :P

In functie de ce imi povestiti voi alege... ai mei tin mortis sa stea acolo cateva zile, dar daca e plictisitoare zona, voi ramane doar 3 zile , iar paoi la mare :yes:

 

Daca ati facut poze, sau filmulete, v-as fi foarte recunoscatoare... :P

v-am pupat, si multumesc anticipat :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la Sovata de multe ori, insa din pacate, nu am mai fost sa stau in statiune de multi ani. Vreo 7. Insa intotdeauna mi-a placut. Am inteles ca intre timp s-a mai modernizat si asta e foarte bine. Si nu, nu e un satuc uitat de lume dar nici ca la mare nu e, adica discoteci la tot pasul, muzica din toate directiile s.m.d. E o statiune frumoasa, poti face o plimbare la Praid, bai in lacul Ursu etc. Eu zic ca merita. Dar sa nu renunti de tot la mare. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:friends: nu in niciun caz nu renunt la mare... doar ca marea o lasam pe august daca stam aici 10 zile...

nu stiu ce sa zic.. mersi mult de raspuns :yes: :P :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost acolo cu parintii acum cativa ani, intr-o vacanta de vara. Am stat la o familie de acolo. E foarte frumos. Cel mai mult timp petreceam la Lacul Ursu. Am vizitat si o salina. Cred ca merita sa mergi acolo. Si pe dealuri e frumos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×