Sari la conținut
Forum Roportal
anonima93

Am gambele mari

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut...am ji eu o problema :( am gambele mari...mi`ar place sa port fuste sau pantaloni 3 sferturi insa imi este jena :) urasc cand vine vara si vad k toate fetele au gambele mici numai eu sunt super ,,incarcata" dl mama natura...se pot face operatii?imi doresc sa devin fotomodel insa asta este imposibil :think: care m poate ajuta? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) eu am gambe subtiri.si din cauza asta sunt complexata :jester: poarta lucruri care te avantajeaza.:( eu asa fac si e ok

Editat de ...suflet...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu stiu d c iti faci griji...?eu sunt fff mandra d gambele mele si vreau sa iti spun k nu l am deloc mici...! crede-ma asta nu este o problema... o sa vezi ku timpul o sa iti apreciezi corpul... :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
s... urasc cand vine vara si vad k toate fetele au gambele mici numai eu sunt super ,,incarcata" dl mama natura...

Majoritatea fetelor au gambele mici pentru ca nu si le-au format prin sport,dans...Nu te compara cu alte fete...compara gambele cu coapsele,si daca proportia nu cea buna,mergi la o sala si un antrenor te va indruma sa faci exercitii in asa fel incat sa-ti modelezi si coapsele.

Eu am vazut fete cu gambele bine dezvoltate care arata foarte bine in fusta scurta:vezi tenismenele!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut...am ji eu o problema :think: am gambele mari...mi`ar place sa port fuste sau pantaloni 3 sferturi insa imi este jena :jester: urasc cand vine vara si vad k toate fetele au gambele mici numai eu sunt super ,,incarcata" dl mama natura...se pot face operatii?imi doresc sa devin fotomodel insa asta este imposibil :o: care m poate ajuta? :P

 

Gambele mari...in ce sens ? Groase ? :flowers: Daca ai tesut adipos doar...se rezolva ... :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut...am ji eu o problema 8) am gambele mari...mi`ar place sa port fuste sau pantaloni 3 sferturi insa imi este jena :o: urasc cand vine vara si vad k toate fetele au gambele mici numai eu sunt super ,,incarcata" dl mama natura...se pot face operatii?imi doresc sa devin fotomodel insa asta este imposibil :lol: care m poate ajuta? :doh:

Nu e mare problema, am si eu gambele mari, dar mie imi plac, ba chiar ma mindresc pentruca sunt cu mult mai frumoase decit acele subtiri. Ok, eu sunt baiat, probabil de asta nu e probleme.

Dar oricum, mie imi plac fetele cu gambele mari, imi par sexy pentruca asta e idealul meu, altora le plac picioare lungi si subtiri, dar mie imi par dezgustatoare.

Nu trebue sa-ti faci probleme si tot tipul de complexe.

Daca vei fi in fusta si vei vedea un tip care iti face cu ochiul sa stii ca sunt eu . :doh:

Editat de LightHammer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut...am ji eu o problema :D am gambele mari...mi`ar place sa port fuste sau pantaloni 3 sferturi insa imi este jena :blinca: urasc cand vine vara si vad ca toate fetele au gambele mici numai eu sunt super ,,incarcata" dl mama natura...se pot face operatii?imi doresc sa devin fotomodel insa asta este imposibil ;) care m poate ajuta? :spiteful:

Si eu am exact aceeasi problema :P dar macar am format fain la picioare dar tot complexata sunt :) ah da si nu imi doresc sa devin fotomodel :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×