Sari la conținut
Forum Roportal
bogdanel!!!boghy

oare ma mai iubeste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce credeti dupa o despartire de 1 an o persoana care ai iubito si inca o mai iubesti si e te iubit mult se poate intoarce la tine ???

evident....fa patul,pune masa :giverose:

las-o balta mai copile...esti tanar,la varsta ta trebuie sa tropaie hormoniiiiiiiiiiiiiiiiiii aia-s la putere....ce-ti trebuie dragoste la varsta asta? tie-ti trebuie SEX...asa ca pune mana....si fa sex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
evident....fa patul,pune masa :P

las-o balta mai copile...esti tanar,la varsta ta trebuie sa tropaie hormoniiiiiiiiiiiiiiiiiii aia-s la putere....ce-ti trebuie dragoste la varsta asta? tie-ti trebuie SEX...asa ca pune mana....si fa sex

Black,de pune mana face altceva(tipic pentru varsta) numa sex nu :P

Scuze eram OFF-TOPIC

Bogdanele tata,toti asa au zis.Ca nu mai iubesc asa cum au iubit prima oara.....Stii pana cand.Pana a venit alata,le-a tras sapca peste ochii de au uitat-o pe prima.Lasa frate ca balta are peste. :giverose: Nu te mai vrea,foarte bine.Iesi cu una care e de 100 de ori mai frumoasa.Te va vrea ea inapoi,asculta-ma :giverose:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In doua randuri ti-ai expus si intrebarea si raspunsul. Daca nu esti lamurit cauta in arhiva roportalului si vei gasi un topic asemanator.

 

Nu noi iti dam raspunsul. Numai ea poate face asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce credeti dupa o despartire de 1 an o persoana care ai iubito si inca o mai iubesti si e te iubit mult se poate intoarce la tine ???

De intors se poate intoarce, dar intrebarea e daca va mai fi la fel....

Iar parerea mea e ca nu va mai fi... poate va parea la fel pentru o vreme, dar cu timpul vor aparea reprosurile...care sunt cele mai dureroase...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce credeti dupa o despartire de 1 an o persoana care ai iubito si inca o mai iubesti si e te iubit mult se poate intoarce la tine ???

Am sa ma adaug si eu la grupul care-ti spune sa treci mai departe....

Prima tipa pe care am crezut ca o iubesc, primul sarut... etc... mi-a dat papucii... si am crezut ca nu am sa-mi revin... mi-am revenit in cele din urma... si am cunoscut si alte fete... am avut relatii adevaratate si pot sa-ti spun ca nu poti intelege ce spun prin ADEVARAT pana cand nu ai sa treci si tu prin asa ceva... dar crede-ma... se poate si mai bine... mult mai bine...

Totul e in etape, pe nivele... si de pe un nivel inferior nu poti intelege un nivel superior... Crede-ma ca ai sa ajungi intr-o zi sa razi despre cat de imatur esti acum...

Eu eram la nunta unui prieten foarte bun si am aflat atunci... la 10 ani dupa prima iubire... ca tipa respectiva se culcase cu toti prietenii mei si ca ajunsese pana la urma prostituata... in inima mea ea e o amintire frumoasa... dar atunci... cand mi-a zis "PA"... universul se prabusise... acum pot zambi... atunci... era destul de dureros.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce credeti dupa o despartire de 1 an o persoana care ai iubito si inca o mai iubesti si e te iubit mult se poate intoarce la tine ???

daca tu crezi ca un baiat 17 ani se gandeste numai la sexs te inseli amarnic asta din punctul meu de vedere poate sunt altii carola le face placere sa se culce cu tot felu de panarame si..........eu nu sunt unul dintre ei am uitat sa mentionez chestia asta :giverose:

 

scuze era pentru balkmark

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca tu crezi ca un baiat 17 ani se gandeste numai la sexs te inseli amarnic asta din punctul meu de vedere poate sunt altii carola le face placere sa se culce cu tot felu de panarame si..........eu nu sunt unul dintre ei am uitat sa mentionez chestia asta :giverose:

 

scuze era pentru balkmark

 

 

 

tu esti mai profund...te gandesti la sensul vietii si la iubirea eterna, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu esti mai profund...te gandesti la sensul vietii si la iubirea eterna, nu?

de ce sa nu merite de exempu sora mea sa cunoscut cu prietenu ei dela varsta de 17 ani si acum are 30 si sunt tot in preuna nu prea as vede ce nu merita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×