Sari la conținut
Forum Roportal
Sicilia`

Ce dracu' vrea asta de la mine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Toate serviciile de spionaj de pe planeta asta cand vor sa afle chestii de la barbati folosesc femei care sa faca sex cu ei.

 

Esti a doua persoana care imi vorbeste despre asta azi. Stii ce ar fi zis Pippo despre asta? :swoon:

 

Clar, eu banuiesc ori ca-i insurat, ori daca e psihopupu, e unul mai domol. E un fel de joc de-a soarecele si pisica atunci cand si soarecele si pisica au timp liber.

Ca orice muiere ce ma aflu, mi-ar placea sa se ascunda niste ravasitoare secrete in spatele lu' asta.

In cazul in care i se lumina mintea vreunui forumist in privinta asta, in alt sens decat cele enumerate mai sus, am urechile (adica ochii) ciulite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E cam asa: ori secretele alea sa aiba centimetri multi, ori o cifra urmata de multe zerouri in contul bancar, ori vreo combinatie gen are nevasta si amanta si fiica vitrega, tot amanta lui si aia, plus ceva origini dubioase si legaturi la fel de dubioase cu mafia mai potenta de prin zona (nu tiganeasca, rusa) dar asta ar cam fi in antiteza cu comportamentul general al subiectului, adica, daca era asa, stia pana cum ce sa-ti faca, sau ce vrea sa-ti faca... asta in caz nu vrea sa-ti faca altceva decat sa flirteze cu tine cand se plictiseste, curios ce mai poti sa debitezi, pentru ca, dupa cum se stie, esti o persoana cu care trece timpul usor in cadrul unei conversatii, fie ea si falsa. Conversatia, nu persoana, ca sa nu-mi aud injuraturi.

 

Ce-i drept e cam ciudat cand un barbat se comporta ca o femeie - pare ca vrea ceva si dup-aia brusc nu mai vrea... Misteriooos :aranjare:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamna Olga, trebuie sa apreciez macar faptul ca nu ai citit pana la capat si n-ai elaborat mai mult.:flowers:

 

 

Am citit totul pe prima pagina, unde consider ca e tot esentialul din story, si ce era sa mai elaborez ca ai asteptat sa treaca timpul cronometrind :stars: si cantind melodia: - un minut ... tic-tac a trecut!!! ... dar si in puscaria cea mai stricta o femeie are relatie cu un barbat mai des :crazy:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

curios ce mai poti sa debitezi, pentru ca, dupa cum se stie, esti o persoana cu care trece timpul usor in cadrul unei conversatii, fie ea si falsa.

 

Cum adica ce pot sa debitez? Ce pot sa debitez acum, sau ce pot sa debitez cu ala?

Aaa, nu-s conversatii chiar false, e doar stilul meu ieftin de facut caterinca pe barbatii pe care am boala. :crazy: Si adevarul e ca as fi uitat mult mai usor pe cineva care se legumea la picioarele mele, asa, ramane un semn de intrebare. Unu' mic.

 

dar si in puscaria cea mai stricta o femeie are relatie cu un barbat mai des :crazy:

Doamna Olga, intre timp am fost si meritata, si divortata.

Acum probabil ca masina de barfa paranoica a roportalului va zice ca am divortat din cauza vreunuia cu care vorbeam la telefon. :haha: :doh:

Adevarul e ca mi-am descarcat multi draci si multe frustrari pe el. Fie-i urechea usoara, ca mi-am propus sa nu-i mai raspund ever!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu ti-a dat. Doar nu voiai sa ti-l bage si-n... scrie tu ceva care sa nu sune obscen, eu nu pot, sunt vulgar la ora asta.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar tu daca cunosti in seara asta pe cnv pe un site de socializare nu mai stai cu nimeni?

 

Daca tipul ar fi fost doar unul din multi, nu eram azi la conversatia asta!!! El a depasit pe restul cunostintelor si cunoscutilor pe care ea cunostea pana acel moment.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tipul ar fi fost doar unul din multi, nu eram azi la conversatia asta!!! El a depasit pe restul cunostintelor si cunoscutilor pe care ea cunostea pana acel moment.

Nope. E o toana periodica. Am eu asa un feeling :shifty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O fi vreun opsedat sexual. N-are curajul sa te rapeasca.

 

Si eu m-am gandit la asta, m-as muta din localitate sa nu mai dau de el. E de-a dreptul de speriat cazul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca si el gandeste la fel?

Teoretic...

Pen' ca atunci cand am zis ca eram disponibila, nu am zis ca eram disponibila sa-mi implinesc amorul cu el in seara aia, la petrecere. Eram disponibila sa ne mai intalnim etc, la naiba! :doh:

 

sunt vulgar la ora asta.

Esti vulgar la orice ora si pe orice fel de topic, ti-am zis, gastronomia e singura care ti-a scapat. Relaxeaza-te, femeile te simte atunci cand esti disperat! Nu scrie despre asta pe fii barbat?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alta data m-a socat pentru ca mi-a spus ceva despre mine ce nu stia aproape nimeni

 

 

Deci a pus si microfone in locuinta ta si verifica tot ce faci!!! da' ce meserie are???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×