Sari la conținut
Forum Roportal
Mr.Cristi

Cum seducem femeile

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

SR: Inteligenta nu atrage.

 

Iar o dai in bara. Saptamana trecuta am fost indragostit 4 zile in urma unei discutii cu o fata inteligenta. E consemnat evenimentul si la "De ce esti fericit azi?" daca nu ma crezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-ai inteles. Degeaba am la indemana un creier, o personalitate placuta, sau sanatate fizica.

Rautatea si siguranta de-a fi combativ in mod fizic, imi lipsesc din pacate, iar asa ceva mereu ma va tine departe de-a deveni un barbat adevarat... complet.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ce-ti ajuta sa fii combativ ? Eu sunt, si de cand am invatat chestii, n-am batut efectiv pe nimeni, doar foarte rar s-a intamplat sa imobilizez, in rest doar sa intimidez prin atitudine. Nu ai nevoie in mod normal in viata de zi cu zi sa folosesti violenta. Eu imi folosesc sportivitatea ca sa merg cu bicicleta in loc de autobuz si ca sa ridic si sa mut uneori chestii, dar atat. Si garantez ca nu sunt mai atragator pentru ca sunt oricand dispus sa sar la bataie. Asta sperie, nu atrage.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Du-te si fa kickbox. Nu ca sa inveti sa dai, ci ca sa iti schimbi atitudinea. Parte din antrenamentul de la kickbox este ca tu si alt coleg sa va loviti unul pe altul cu randul. Intai incet, apoi tare. Periodic, mai tarziu, parte a antrenamentul este sa va bateti intre voi, dupa ce va obisnuiti sa loviti si, mai ales, sa fiti loviti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×