Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Citisem prima data "aru", si ma gandeam, wtf, Asociatia Romana de Urologie ? (asa zicea Goagal).

Da, eram cam netuns atunci. Si acu sunt, pana termin concediul.

Dupa sex poti sa ma bati la sah.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi merge P ul si U ul tre sa apas ca disperata ca mi-au sarit taste.

Da n-ar strica sa ai haur in ochi..poate imi iau ceva pe ei la amanet.

Si sah..utem juca si in timp ce secs. Tu esti regina si io te alerg cu calu pana in tura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi merge P ul si U ul tre sa apas ca disperata ca mi-au sarit taste.

Da n-ar strica sa ai haur in ochi..poate imi iau ceva pe ei la amanet.

Si sah..utem juca si in timp ce secs. Tu esti regina si io te alerg cu calu pana in tura.

E misto ca nu mai ai nevoie de stelute, poti sa scrii ula, ula, ula si nu zice nimeni nimic.

Role-play ? Imi place. Dupa ce ma prinzi cu calu-n tura ce-mi faci ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai e foarte simplu.

Trebuie sa invati cum sa nu asculti ideile altora

Apoi cum sa te faci ca asculti ideile altora

Cum sa asculti ideile altora dar sa intelegi doar ce iti convine.

Si nu in ultimul rand cum sa zici ceva in asa hal de idiot incat sa le tai macaroana celor care vor sa te puna la incercare cu "inteligenta lor exagerbata."

 

E misto ca nu mai ai nevoie de stelute, poti sa scrii ula, ula, ula si nu zice nimeni nimic.

Role-play ? Imi place. Dupa ce ma prinzi cu calu-n tura ce-mi faci ?

Pun pionii sa se uite si nebunul sa se imbrace in costum de zebra si sa linga un cactus.

Si apropo de P. Stii piesa aia: Ula, izda, oaiele, a-nceput razboaiele! Ula scoate un pistol, stai Izdo ca te omor!"

 

 

Ai, scuzoaie ca scriu de parca as da cu capu de tastatura da am luat multe azi si am mai fost si la dentist unde mi-a facut 2 anestezii de ma simteam ca si cum Dumnezeu a coborat de pe un curcubeu si m-a pocnit la fund

Editat de NarcoGen'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabail nu-i nici acu. Da io am multe de zis si niciodata nu gaseam un topic pe gustu meu jen.

 

Acu sa va spun. Io n-am mai dormit de 2 zile fara figuri de stil, iar aseara am adormit ca vaca stand in fata calculatorului si m-am trezit cu spatele in forma de S dublu. Asta fiindca suna femeia de servici la usa sa-i dau niste apa.

 

Asa ca am iesit in boxerii mei cu dinozaur, halatu roz si maceta in mana ca sa-i spun ca am apometri. Da ce ba, de aia am murit noi la Revolutie ca sa-i dau io din apa mea?

Pot sa pun si poze sa nu zica lumea ca mananc kkt cu tirpilicu si ma dau mare ca am halat roz, cand defapt n-am.

 

In alta ordine de idei, tre sa dau o fuga pan la dentist sa-mi mai faca o supradoza de anestezic. Cica n-am voie sa beau cafea sau sa fumez inainte, da habar n-are ea ca io nu stiu sa tin cont de nimica nici macar cand e vorba de sanatatea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×