Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

Izolarea in cadrul familial

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce-mi plac mie persoanele care-si dau cu parerea despre altele, fiind sigure pe ele, bazandu-se pe faptul ca daca nu sunt ca majoritatea, merita orice fel de diagnostic.

 

V-as recomanda sa va imprieteniti cu septagenarele care-si duc viata pe banca din fata blocului meu si ma intreaba ce am in sacosa. Normal, eu de fiecare data le spun ca am ceva urat mirositor pentru nasul lor bagacios.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.... Normal, eu de fiecare data le spun ca am ceva urat mirositor pentru nasul lor bagacios.

 

 

ce? ce? un sconcs ? :yahoo:

 

sorry de OFF T

Editat de Indigo 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stii, omaenii astia care se izoleaza prin refuzul de a se imprietenii, a se deschide, nu sunt o companie prea placuta.

in mod sigur nici acasa unde s-a baricadat nu e tocmai roz totul.

 

dar daca mai trebuie sa si socializeze, vede ce-i la altii, da fata cu adevarul...naspa.

 

 

V-as recomanda sa va imprieteniti cu septagenarele care-si duc viata pe banca din fata blocului meu si ma intreaba ce am in sacosa. Normal, eu de fiecare data le spun ca am ceva urat mirositor pentru nasul lor bagacios.

 

pai nu stiu, ca si initiatorul si eu am exclus babele si cei care stau de birfa.

nu despre genul asta de socializare e vorba.

 

Io am inteles ca-i vorba despre o femeie care inafara de familia ei nu mai vede nimic si nici nu-i place sa iasa nici macar cu sotul. Copii de crescut n-are , ca-s majori , prieteni de familie nu, alte legaturi cu rude apropiate, nu.

Un mare NU la tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mai ciudati ca aceste fiinte, mai rar de imaginat.  Dar eu gasesc greu de inteles, de ce le-a lasat sa ajunga pan-aici la nastere, sa se chinuie in acest hal!!!

Acum se mai si casatoresc cu un DEMENT care vrea senzatii tari in public, ca fetele au doar un corp, 2 picioare ca si brate sau sani, plus un extra cap pe umarul stang.

adevarul.ro

Editat de The Unknown
sa ai parte de asa o nevasta cu 5 capete
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cazul de mai sus confirma zicala ca femeie nef...tă si marfa nevanduta n-ai sa vezi! 

De aceea zicala ca sa nu-ti para niciodata rau de un om care are avion persona! (in cazul nostru de o femeie inca tanara, pentru că....curvarii ei stau la coada si e suficient sa ridice coada si pa, te-a lasa, de aceea sunt unii care fac minim 2-3 copii cu javra, s-o priponeasca bine, si nici atunci nu-i sigur, sigur e insa ca acolo vine Iadu)

Iubirea dragilor, castigata reciproc, este cimentul oricarei relatii.

Editat de Avalon73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot aud de ridicat coada, unde pot să văd și eu o femeie cu coadă? Că m-ați făcut curioasă. :sorry:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 ore, Amarena a spus:

Tot aud de ridicat coada, unde pot să văd și eu o femeie cu coadă? Că m-ați făcut curioasă. :sorry:

Ca în bancul ala... Fomeile se împart în curve și curvele dracului, alea care se f&$T cu toți numai cu mine nu. 

Prost banc, recunosc. :sorry:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×