Sari la conținut
Forum Roportal
soogee

Terapia prin ras

Postări Recomandate

are prietena mea un programel care daca dupa 30 de secunda nu te joci cu soricelul, incep sa iasa niste bule de aer si se tot plimba pe monitor . cand ajung in marginea monitorului se sparg si imprastie un miros placut, ca un gaz ilariant.

iti dai seamaca am stat un minut tinta la monitor doar sa vad bulele alea.

imi asum riscul de offtopic cu zambetul pe buze si ochii injectati de placerea bulelor.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unul (am uitat cum il cheama; daca intereseaza pe cineva caut prin sertare) sustine ca s-a vindecat de cancer cu ajutorul rasului. Si sunt medici care sunt de acord cu el. D`apai de depresie!

 

 

 

 

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am simtit nevoia sa deschid acest topic - rasul in psihologie, pentru ca am simtit nevoia sa contrabalansez atmosfera sufocanta ce predomina de o vreme la sectiunea Psiho-Roportal.

 

Imi aduc aminte cu nostalgie de vremea cand am intrat pe acest forum. Erau discutii interesante, stimulative, era o trupa de oameni care discutau cu pasiune despre subiecte importante.

 

Acum simt o atmosfera sinistra aici. E ceva ce tine de energii joase, grosiere vibrational.

E o suflare inghetata de iad.

 

E ceva ce imi aminteste de cosmarurile mele cu serpi. Un ceva serpesc, scarbos, dezgustator, impur, rau, ticalos, nemernic (ne-mernic, adica nu-merita).

 

Oameni cu suflete reci, ce abia asteapta sa posteze cineva ca sa il faulteze pentru cel mai mic cuvant interpretabil.

E ceva de tine de minti rigide ce se razboiesc cu minti deschise.

 

Psiho-Ropo s-a dus naibii, s-a dus pe luna cu satelitul, s-a dus pe apa sambetei.

 

Se mira prietenii mei pe mess ca inca mai postez aici. "Cum, tie nu iti face sila?"

 

Ba da, imi face sila.

 

Pacat de cei cativa oameni cu suflet CALD care inca mai posteaza pe aici.

 

Deci, atat se poate? Asta e limita?

Aici se atinge maximul umanitatii?

Editat de Nemo!
  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Iti multumesc pentru ca m-ai luminat de ce ai deschis acest topic, deja epuizasem toate resursele,facusem fifty-fifty, am sunat un prieten, am intrebat publicul, am luat toate dictionarele din casa si online si nu reuseam sa imi dau seama de ce nu ai postat la bancuri, asa ca iti multumesc ca m-ai lamurit si iti mai multumesc pentru contrabalansarea excelenta, ca eu pana acum cat ai lipsit tu de pe roportal, citeam psihologia si plangeam in hohote.

 

nota bene : iti spun asta ca user, nu ca moderator, ca moderator ar fi trebuit sa-ti invizibilizez mesajul citat de mine ca e off topic :shifty:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Am sa iti vorbesc si eu ca unui user, nu ca unui moderator: Aseneth, fugi din mediul tau toxic, pentru ca te transformi in ceva dupa chipul si asemanarea lor.

Oamenii fara chip te fac asemenea lor daca petreci prea mult timp cu ei.

Tu deja ai petrecut o viata, de cand te-ai nascut.

E prea mult.

 

Esti ca un om muscat de zombie, in care se raspandeste infectia.

Ia pe cei dragi cu tine si fugi cat mai poti.

Pana nu ti se durifica sufletul de tot.

 

Salveaza-ti sufletul de la moartea emotionala, caci moartea sufletului e mai rea decat moartea trupului.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

as fugi din mediul asta terestru, dar nu vor extraterestrii sa ma ia cu ei pe alte planete, nici macar nu m-au contactat :crazy:

 

dar adevarul e ca nici nu sunt o persoana atat de importanta cum esti tu :-

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Muta-te in alta locatie, cu cei dragi. Rupe orice contact cu oamenii fara chip.

E mai simplu decat crezi. Tine doar de curaj.

Editat de Nemo!
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×