Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

Femeile casatorite

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca au ceva de comentat o fac la adresa femeilor in general. Nu e nici o diferenta intre femeia casatorita si cea necasatorita. Asta daca faci abstractie de "toarta" :P :P

Ufff.....azi ma simt blonda rau,nu ma bagati in seama,nu m-ati inteles,oricum nici un domn nu posteaza :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In general comentariile despre femeile maritate le fac tinereii.Un "barbat",dupa ce se insoara rar isi permite sa se "lege" de o femeie maritata,poate din orgoliu, ca sa fiu pe placul doamnelor;ca doar au si ei femei acasa :)

Si sincer mie imi plac mai mult femeile maritate... ;) daca ai ochiul putin format le recunosti si pe strada...au ceva mai multa prestanta ,se vede pe fata lor ca sunt ..."altfel"

Si ...DA! sa dam cu ele de pamant!... :) ca sunt ...bune! :salut: de aia le-am luat ;)

 

Si apropo Mirelo,sa nu crezi ca sotul tau nu se bucura ca esti "blonda" cateodata... :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si apropo Mirelo,sa nu crezi ca sotul tau nu se bucura ca esti "blonda" cateodata... :P :salut:

Rautate.....cam toate suntem blonde cateodata ;) ,de ce crezi ca nu ne prindem cand suntem inselate :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... In 1-ul rand deci n-am nimic cu femeile casatorite! Asta ar insemna sa am ceva cu intreaga institutzie a casatoriei... Daca pe o fata/femeie cu prieten, as fi in stare sa ma bag in cazul in care as fi innebunit dupa ea si ar trebui sa fortzez limitele, una deja maritata este, pentru mine cel putzin, o femeie tabu :salut: Cu atat mai mult in situatzia in care l-as cunoaste pe sotzul acesteia si mi s-ar parea un om de treaba. Ca un proaspat absolvent de Drept, as putea spune ca institutzia mariajului este cel mai important contract pe care un om il incheie in cursul vietzii! O casatorie, bineinteles una care se respecta (pt ca nu vreau sa pomenesc aici de divortz) este ca un drum fara intoarcere pe care, de vreme ce te-ai angajat in strabaterea lui va trebui sa fii constient ca nu vei abandona cursa niciodata, oricat de lunga, de obositoare si de periculoasa ar fi... Prin urmare, noi astia necasatoritzi, nu putem decat sa stam cumintzi deoparte, sa va privim cum evoluatzi impreuna si sa va dorim ..SA TRAITZI BINE! :P) Bineinteles, pana la adanci batranetzi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca unele femei se ..."desteapta " dupa ce se marita!... ;) :)

Afla si ea ca ...tot ...patul de acasa e mai cald(a)... :P asta daca stie sa bage pe ...foc... :salut: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Afla si ea ca ...tot ...patul de acasa e mai cald(a)... :P asta daca stie sa bage pe ...foc... :salut: :P

Afirmatia era valabila pentru barbati,nu?

Aici se discuta despre femei ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol2: faceti/ma sa inteleg ce este cu femeia maritata de ce trebuie barbatul sa arunce cu ea de toti pereti?

eu cred ca depinde de la femeie la femeie cum se coporta dupa castorie

daca se lasa punandu/si baticul in cap,cicalindu/si barbatul toata ziua,seara este obosita si nu are chef de el etc

atunci eu zic ca tre invatate femeile alea sa fie ziua neveste iar noaptea amante,sa fie ingrijite,frumoase si sa aminteasca barbatilor de egalitae intre noi

nu se mai poarta femeia care se lasa calcata in picioare,care vede numai casa,serviciu,copii.eu zic ca gata cu astfel de prejudecati.TREBUIE SA FIM SEXI ORICAND si inainte de casatorie si dupa

poate sunt acum si eu un pic blonda :flowers:

dar sincer eu asa cred ca este bine :lol2: :doh: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deschid aci sa vad ce zice neste domni si ce vad? tot pe voi, guralivelor. :flowers:

 

bine va face ca sunteti maritate! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:nu se mai poarta femeia care se lasa calcata in picioare,care vede numai casa,serviciu,copii.eu zic ca gata cu astfel de prejudecati.TREBUIE SA FIM SEXI ORICAND si inainte de casatorie si dupa

poate sunt acum si eu un pic blonda :flowers:

dar sincer eu asa cred ca este bine :lol2::lol2: :doh:

cam multa perfectiune se cere femeii si apoi ne intrebam de ce au luat-o pe aratura tinerele generatii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×