Sari la conținut
Forum Roportal
mihaela...

Dar femeile casatorite? Sunt fidele?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ele cred ca sunt emancipate si ca nu trebuie sa suporte toate magariile barbatilor. Poate considera asta o razbunare. Dar stim cu totii ca razbunarea e arma prostului. In plus...in ochii mei scad acele femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ele cred ca sunt emancipate si ca nu trebuie sa suporte toate magariile barbatilor. Poate considera asta o razbunare. Dar stim cu totii ca razbunarea e arma prostului. In plus...in ochii mei scad acele femei.

Hai sa nu fim dure. Eu chiar as vrea sa cunosc motivatiile care au dus o femeie la un astfel de pas. Bineinteles, cum spunea si Marlboro, daca s-ar decide sa spuna adevarul pe tema asta.

P.S. Nu trebuie sa suporte toate magariile barbatilor, dar nu cred ca asta e solutia.

Editat de micalutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeie de 30 de ani cu o fetita si un sot navigator. El e plecat de cateva luni bune, dar mai are aproximativ o luna si vine. Tindem sa o intelegem (desi eu nu pot) cand spune ca are si ea nevoie de un barbat. Il cunoaste pe pulifrici (mai mic decat ea cu vreo 7 ani) si i se aprind beculetele. Nu mai poate astepta pana i se intoarce sotul. Si repet...nu mai e decat o luna.

Editat de ariana2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeie de 30 de ani cu o fetita si un sot navigator. El e plecat de cateva luni bune, dar mai are aproximativ o luna si vine. Tindem sa o intelegem (desi eu nu pot) cand spune ca are si ea nevoie de un barbat. Il cunoaste pe pulifirci (mai mic decat ea cu vreo 7 ani) si i se aprind beculetele. Nu mai poate astepta pana i se intoarce sotul. Si repet...nu mai e decat o luna.

Hahahah, am ras cu lacrimi. Ariana, cum spuneai tu pe alt topic, ... mai bine ma abtin. Stii la ce ma refer, hihihi.

Totusi, insist, sa nu judecam pe toata lumea la fel. Cu atitudinea asta n-o sa mai scrie nimeni, niciodata. Ar fi interesanta motivatia chiar daca infidelitatea nu s-a comis. Daca a existat tentatia si cum i-au rezistat.

Eu recunosc ca am respins unele avansuri in timpul relatiei mele, dar nu le-am considerat niciodata tentatii.

Editat de micalutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hahahah, am ras cu lacrimi. Ariana, cum spuneai tu pe alt topic, ... mai bine ma abtin. Stii la ce ma refer, hihihi.

 

Mie nici acum nu imi vine sa rad pt ca EL e....fostul meu :salut:

 

P.S. nu mai stiu. Cred ca ma senilizez :P

Editat de ariana2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oops!:salut:...atunci astept viata viitoare poate o sa am sansa sa ma hihihi-esc si eu :P

 

Eu sper sa nu...Iti e mai bine barbat :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×