Sari la conținut
Forum Roportal
Icbiuliana

Ce imagini ne motiveaza?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

A person walks through snow on Jan. 18, 2024, in Nashville, Tenn.

A person walks through snow on Jan. 18, 2024, in Nashville, Tennessee

"Deep freeze in South deepening water issues into the weekend"

Curios, desi Arizona este un Stat destul de sudic, totusi NU face parte din SUD-ul Amerikan ... bine cunoscut.

Mai bine asa, asteptam sa iasa soarele dar intarzie azi, desi sint 21*C, e vreme de dormit ca este total acoperit cerul. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Copiii fericiti ... aproape asa s-au jucat azi si nepotii mei, nu era noroi, numai pamant in care au intrat cu manutele sa lucreze: - sa adune crengi uscate, fructe cazute, scoteau buruieni cu usurinta ca a plouat ieri, era usoara munca agricola, au smuls si iarba sa incarce niste "super masini" cu toate alea si pietris.   

Voiau sa-l vada pe "Iepurasul de Paste" dar a sarit gardul inainte sa ajungem noi acolo!!!

Am numarat si admirat doar avioane si un Helicopter care se tot invartea deasupra casei si s-a oprit.   

Am crezut ca cineva invata sa conduca dar in zona locuita sa practice, parca nu se cuvine!!!  Deodata scapa un mare nor de praf albastru deschis din burta aparatului, am crezut ca elevul a incurcat butoanele si continutul wc-ului a scapat pe casele vecine, cand fiul foarte nervos ne spune ca este ultimul racnet de a anunta sexul copilului care se va naste ca un vecin avea un mare party numit "baby shower".   

Inainte sa ajungem la ei, dintr-o masina au iesit si 2 dansatoare aproape goale si cautau adresa unde sa intre, erau zeci de masini parcate si inca multe decoratii de Paste prin gradinile in fata caselor.   N-a fost cald deloc, sufla un vant chiar rece, eu aveam bocanci in picioare, ele erau in tocuri de 15 cm cu picioarele goale, ultra mini rochite fara spate, enorm de machiate si mai tineau si alta costumatie pe umeras.   Pe aici si asa se fac multe petreceri, cu tema!!!          

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Boeing plane part falls off, strikes wing flap during takeoff in Denver: FAA

Ce ziceti de culorile acestui avion care stationeza in Phoenix???   Ieri am vazut din curtea fiului ca nu stau departe de la aeroport si deja avioanele zboara mai jos ... rosu-galben-albastru ... credeam ca este avion din Romania, inainte aveau si alte culori. 

 th?id=OIP.y7AgJ7Sx2eRSCp0sFf1HzQHaDc&pid=Api&P=0&h=220   th?id=OIP.RBExGF4lsIhxoVoJuPW98gHaFD&pid=Api&P=0&h=220

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe poza era Maestrul de Sah, tanarul de 7 ani, insa deranjeaza si se sterge poza de niste fiinte fara valoare  

Sursa foto: Fundația Dan Voiculescu

Se poate vinde orice produs cu imaginea acestui copilas dragut, ar trebui sa fie pe o Cutie de Cereale pentru copiii sau orice aliment si s-ar manca cu 2 maini chiar si de cei care altfel nu l-ar manca!!!   

Editat de The Unknown
de-al DRAKULUI e sufletul in cel care-mi face asta, dar tot nu scapi de dorintele mele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×