Sari la conținut
Forum Roportal
vanessa

Ghicitul in carti

Postări Recomandate

nu stiu daca ati observat, dar si pe internet a aparut ghicitul in carti.asta ce inseamna;ca si computerul apeleaza la energii negative? :roll:...glumesc...ideea era urmatoarea...ce va face sa credeti ca intr-adevar stiti sa ghiciti in carti(intrebare pt amatorii de asa ceva)

Am gasit pe net cum sa-mi dau in carti, ceea ce amsifacut;mi-am dat in carti.culmea! mi-a iesit ce mi-a dat si o femeie cu 1 luna in urma...asta cum se explica?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca ati observat, dar si pe internet a aparut ghicitul in carti.asta ce inseamna;ca si computerul apeleaza la energii negative? :blink:...glumesc...ideea era urmatoarea...ce va face sa credeti ca intr-adevar stiti sa ghiciti in carti(intrebare pt amatorii de asa ceva)

Am gasit pe net cum sa-mi dau in carti, ceea ce amsifacut;mi-am dat in carti.culmea! mi-a iesit ce mi-a dat si o femeie cu 1 luna in urma...asta cum se explica?

 

Nu sunt eu cea mai in masura sa-ti raspund...dar documentindu-te,in timp te vei lamuri singur (a).

Computerul,este doar...postasul!

Energiile,lucreaza singure si sigure,acolo...undeva...la banca universala de date.

Ideea noastra era ca orice forma de divinatie il supara pe D-zeu...spune biblia.

Ce ma face sa cred ca am har pentru "tarot"desi,sunt o neofita... este faptul ca mi se adevereste in timp,totul!

Nu cantitatea informatiilor conteaza ci...calitatea;lucru,pe care putini oameni il cunosc si mai putini il inteleg...

Am intilnit si persoane carora,vrind sa le ghicesc (ma irita teribil termenul asta...dar altul nu cunosc)nu am putut...nu "vedeam"nimic!

Motivele,pot fi multiple...in principal,soarta lor nu e decisa...traverseaza o perioada neutra in care,destinul,se afla in propriile lor maini! Ei isi decid soarta!

La intrebarea ta ultima,nu vad ce nu intelegi?

Ti s-au confirmat spusele femeii...

Ramine de vazut daca se vor si adeveri sau...cind?

Mie,unele lucruri mi s-au adeverit dupa...7 ani! :lol:

Asadar...rabdare si tutun! :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu inteleg de cum poate sa coincida...mi se pare absurdnu prea imi vine sa cred in ghcitul asta...mai mult tind sa cred ca oamenii interpretyeaza cum cred de cuviinta.intr-adevar, dandu-mi in carti pe net, am constatat ca ce mi-a iesit a coijcis cu ce mi-a zis femeia respectiva.nu vad cum poate fi influentat computerul, de axceea ma gandesc ca atat computerul este facut sa dea rezultate satisfacatoare, cat si femeia respectiva a rut sa-mi ridice moralul(din asta reiese ca voi avea o viata foarte misto si voi avea o functie importanta-asta mi s-a ghicit) :) :tease: :soc: :cheer: :doh: :o: ;) :crazy: :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu spun ca este adevarat ,cu ghicitul in cartii cine nu crede este treaba lui.

Eu unulnu prea stiu asa de bine intarot ,dar in cafea ghicesc chiar bine.

Au fost oameni ca au venit dupa o vreme, sa imi spuna ca asa sa intamplat cum le -am spus.

Iar in cazul in care nu "vezi" nimic Baghera sa sti ca acel om are inima indoita de aceia nu poti vedea nimic.

In cafea pot sa spun ca este mult mai usor ,caci trebuie sa spui ce a ce vezi.

Deci este adevarat..si cu cartile.. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

testul cu ghicitul l-am gasit pe net mai demult.nu mai stiu linkul, dar cred ca era pe tickle(acolo se pot face tot felul de teste).

exista chiar si program care iti ghiceste incarti:) acum 2 ani ma jucam cu el:)...nici ala nu mai stiu cum se numeste:)...incearca pe net cuvinte cheie cum ar fi: tarot reading

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia pune tu linckul ala, sa vedem si noi cat de destept e. :D

 

Buna idee! :stars: :(

Cipixxx...daca -ti ghiceam eu,te sinucideai.. :- .ca eu,nu port manusi....iar cu delicatetea si diplomatia stau prost ca sunt "taur";urasc ipocrizia...

Cucoana ti-a zis doar partea pozitiva ca sa nu te supere...

Un client euforic,e un client darnic si...fidel! :)

Pricepi "politica"? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai tocmai asta-i ideea.cand mergi la un ghicitor esti pregatit sa le auzi si pe cele rele.vrei sa stii la ce sa te astepti rau in viata pt a putea preveni acel rau si a-l transforma in bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit! Nu cred ca am mai postat aici. Dar acum m-a lovit o inspiratie si nu aveam unde s-o spun. Cred ca aici e nimerit. Tocmai am descoperit distinctia intre Destin si Menire. Argumentatia va veni si ea mai tarziu putin, cand am timp sa scriu. Asta apropo de ce se poate vedea in carti/cafea/astrograma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×