Sari la conținut
Forum Roportal
.seba.

Propuneri reprezentanti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pana acum se observa un curs bun al propunerilor si discutiilor, care sunt chiar constructive si dau dovada de maturitate. Sper ca si in continuare lucrurile sa decurga tot asa si avem sanse mari sa se ajunga la un numitor comun. Mai lasam deschis subiectul cateva zile, pentru ca toata lumea sa poata participa. Asta inseamna o comunitate, mai ales ca multi dintre voi va stiti de aici.

 

O mica intrebare.Moderator DOAR pentru forum sau si pe site?Din ce ati spus ce intelege doar pe forum.

 

Vor monitoriza si lucrurile pe site.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu propun persoane mature , cu experientsa d viatsa . nu misa , ami sh daisy ... care totusi sunt niste copii . ii propun pe : rebusat , cris.d.d , aliosa .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Moderatorii ar trebui sa fie intr-adevar persoane mature asa ca eu o propun pe Cris.d.d, pe Aliosa si pe Rebusat. Sunt active pe site si cred ca daca ar accepta, ar fi foate potrivite pentru moderarea site-ului, mai ales ca Aliosa are deja experienta.

Indiferent de alegeri insa, persoanele respective trebuie sa isi asume responsabilitatea ca se vor ocupa cum trebuie de site si ca vor fi cat se poate de obiective in rezolvarea problemelor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu una nu am nicio preferinta ... Sunt sigura ca oricine v-a fi ales v-a lua in serios responsabilitatile sale si ca ne vom putea baza pe el/ea :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zicea Seba ca vor fi alesi moderatorii pentru o perioada limitata, deci fiecare va avea sansa sa arate ce poate, chiar si adolescentii :) In schimb ar trebui ca gheata sa fie sparta de niste adulti, iar apoi sa fie preluat de altii, un fel de perioada de proba, ce ziceti? :)

Propunerile mele sunt: Cris.d.d, Aliosa si Cimmaron (daca mai vor) si Rebusat. Ei sunt cele mai bune alegeri pentru moment, parerea mea. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zicea Seba ca vor fi alesi moderatorii pentru o perioada limitata, deci fiecare va avea sansa sa arate ce poate, chiar si adolescentii :) In schimb ar trebui ca gheata sa fie sparta de niste adulti, iar apoi sa fie preluat de altii, un fel de perioada de proba, ce ziceti? :)

Propunerile mele sunt: Cris.d.d, Aliosa si Cimmaron (daca mai vor) si Rebusat. Ei sunt cele mai bune alegeri pentru moment, parerea mea. :D

 

Cred ca asa ar fi cel mai corect, sa poata fi schimbat cine nu corespunde, sa nu fie o alegere definitiva. Oricum, ideea principala este ca activitatea pe site si forum va fi moderata tot de voi. Cred ca in acest fel toate problemele interne vor fi rezolvate mult mai usor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×