Sari la conținut
Forum Roportal
.seba.

Propuneri reprezentanti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu va multumesc pentru propuneri dar sincer,faza cu alesul ultizatorilor ca admini/mods mi se pare ciudata...hai sa fim seriosi ca multi sunt pe pile..parerea mea ca cel mai bine sa ramana cei care au fost pana acum si sa se descurce cum pot. Referitor la erori fiti destepti si lucrati pe doua taburi;) eu de fiecare data inainte de a-mi salva un desen deschid repede alt tab si ma uit <adevarat e ca am patit-o si eu de cateva ori dar am resalvat si totul e ok;) >

Alta problema..nu inteleg de ce toata valva asta din partea unor utilizatori care inra din joi in Pasti si si atunci doar pt injuraturi sau voturi,,sa fim seriosi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu va multumesc pentru propuneri dar sincer,faza cu alesul ultizatorilor ca admini/mods mi se pare ciudata...hai sa fim seriosi ca multi sunt pe pile..parerea mea ca cel mai bine sa ramana cei care au fost pana acum si sa se descurce cum pot. Referitor la erori fiti destepti si lucrati pe doua taburi;) eu de fiecare data inainte de a-mi salva un desen deschid repede alt tab si ma uit <adevarat e ca am patit-o si eu de cateva ori dar am resalvat si totul e ok;) >

 

 

Nu stiu unde ar putea avea pile unii sau altii. Asa cum vezi, s-ar putea sa fi chiar tu moderator. Ai pile sau te-a propus comunitatea?

 

Daca mai ai alternative de evitat anumite erori, cum ar fi cea cu taburile, poti sa deschizi un subiect in care sa spui asta, ii va scuti pe multi de neplaceri, cel putin pana se repara erorile intalnite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu unde ar putea avea pile unii sau altii. Asa cum vezi, s-ar putea sa fi chiar tu moderator. Ai pile sau te-a propus comunitatea?

Le-am multumit pt propuneri, asta nu inseamna ca as si accepta :P..cum am spus din partea mea ar fi normal sa ramana cei de pana acum.

pe langa asta, eu nu iau parte la greva. Site-ul asta e doar pt desenat, si atata timp cat se poate nu ma opreste nimic.

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Consider ca mai indicat ar fi sa aiba fiecare sanse egale,mai exact sa fie o persoana "matura"(adult de fapt) si un "copil"(utilizator mai tanar,de la 14 in sus) parerea mea..

Eu,una,as propune-o pe Criss.d.d,Aliosa;Shagoon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Propun pe Aliosa,Shagoon,Cris.d.d,Cimmaron...

Sunt de parere ca ar trebui sa fie cineva putin mai matur...dupa ies tot felu de discutii si vor aparea tot felu de gelozii..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Razboi terminat? Aliosa ar fi un bun administrator, Cimmaron... Si Daisy. sa stiti, e mai matura decat credeti asa ca ciocu mic =w= E corecta si draguta cu toata lumea, nu e profitoare etc. =w= Anyway, e bine daca se alege cineva intelegator,bun si corect in acelasi timp....deci cineva cu abilitati de conducator. Eu raman la Daisy.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu unde ar putea avea pile unii sau altii. Asa cum vezi, s-ar putea sa fi chiar tu moderator. Ai pile sau te-a propus comunitatea?

 

Daca mai ai alternative de evitat anumite erori, cum ar fi cea cu taburile, poti sa deschizi un subiect in care sa spui asta, ii va scuti pe multi de neplaceri, cel putin pana se repara erorile intalnite.

da,vad ca acum a aparut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.. Hai sa nu ne mai ascundem dupa coada maturii .. sa fim putin seriosi . > ;) .. Toti care sunt aici de fata vor sa devina moderatori .. Bun poate ca si eu vreau .. Ar fi frumos , dar ma lipsesc . pentru ca nu intru pe site frecvent si site.ul are nevoie de cineva care sa se priceapa cu adevarat .. Nu voi propune pe nimeni ... Nu as avea pe cine . Fara suparare .. Poate ca optez undeva intre Aliosa si Cimmaron .. Dar nu dau niciun nume .. Eu zic ca cel mai bine ar fi sa se gandeasca bina adminii si sa aleaga ei pe cine cred... Asa imi pot face si eu " N " conturi si sa ma votez singura .. Si pe urma ati face scandal .. Si inca ceva .. nu e o idee buna sa fie cineva din randul desenatorilor moderator , deoarece daca persoana care ( sa presupunem ) va deveni moderator este certata cu cineva de pe site , va incerca sa ii faca numai rau .. Cel mai bine aleg adminii .. O persoana care este complet cinstita , fara prejudecati si care intra frecvent pe site .. Nu pot da un exemplu concret .. Voi trebuie sa decideti .. :] Succes adminilor si sper sa se rezolve totul cat mai curand .. :] Sa devenim iar un site unit .

 

 

Decode.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×