Sari la conținut
Forum Roportal
Gpro

Cand incercam sa deschid al treilea ochi....

Postări Recomandate

Muladhara ? :)

 

Ce incearca Aseneth sa-ti spune - si pe tine te enerveaza de moarte - este ca nu poti sa te freci la Ajna, sa vezi si sa simti toate cele si sa speri ca ti s-a deschis Muladhara. Chiar, nu ti se pare nimic ciudat?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce incearca Aseneth sa-ti spune - si pe tine te enerveaza de moarte - este ca nu poti sa te freci la Ajna, sa vezi si sa simti toate cele si sa speri ca ti s-a deschis Muladhara. Chiar, nu ti se pare nimic ciudat?

Ba da, de aia v-am intrebat pe voi, ca eu is mai noob asa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, de aia v-am intrebat pe voi, ca eu is mai noob asa...

 

Pai daca "vezi" ceva in urma experientei sigur nu Mulhadara ti s-a activat.... Si, dupa toate astea, poti lua in considerare si faptul ca subconstientul, dornic sa te serveasca, ti-a daruit o experienta "3D" pe care sa nu o poti uita atat de repede.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca "vezi" ceva in urma experientei sigur nu Mulhadara ti s-a activat.... Si, dupa toate astea, poti lua in considerare si faptul ca subconstientul, dornic sa te serveasca, ti-a daruit o experienta "3D" pe care sa nu o poti uita atat de repede.

Bun, deci is mai aproape de activarea celui de-al treilea ochi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, deci is mai aproape de activarea celui de-al treilea ochi?

 

Asta sau te "minti" singur - nu glumesc, subconstientul are "puteri" mai mari decat il creditam de obicei.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta sau te "minti" singur - nu glumesc, subconstientul are "puteri" mai mari decat il creditam de obicei.

Aha, si:

 

1.Ce se intampla daca ma mint singur? mai fac progrese? (din punctul meu de vedere cred ca nu)

2.Iar daca nu ma mint singur si chiar fac progrese?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha, si:

 

1.Ce se intampla daca ma mint singur? mai fac progrese? (din punctul meu de vedere cred ca nu)

2.Iar daca nu ma mint singur si chiar fac progrese?

 

1. sigur ca faci progrese, dar nu in directia in care crezi ca faci si asta nu este rau. Poti obtine de la subconstient rezultate la fel de bune ca si de la o presupusa putere psi

2. ai grija cum te joci cu chakrele pentru ca, daca imi aduc eu bine aminte, mhuladara este chakra de baza implicata atat in viata sexuala (caz in care caldura pe care ai simtit-o poate fi numai de bine, nu?grin.gif) cat si in instinctul de supravietuire (daca gresesc rog pe cineva sa ma corecteze) si poate ar trebui sa o lasi in pace. Cat despre ajna, ai grija ce-ti doresti pentru ca din cate am citit astralul nu este populat numai cu fiinte angelice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, deci is mai aproape de activarea celui de-al treilea ochi?

 

 

mai degraba de activarea celui de-al treilea picior :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×