Sari la conținut
Forum Roportal
Angela83

Curs limba germana, Timisoara

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut! Sunt studenta la medicina si as vrea sa urmez un curs de limba germana pentru a ajunge la nivelul B2. M-am uitat pe internet, toate centrele de limbi straine par foarte faine, dar as dori sa imi recomandati un centru, pentru a invata cat mai repede limba germana si cat mai bine. Mentionez ca sunt din Timisoara. Puteti sa ma ajutati?

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt studenta la medicina si as vrea sa urmez un curs de limba germana pentru a ajunge la nivelul B2. M-am uitat pe internet, toate centrele de limbi straine par foarte faine, dar as dori sa imi recomandati un centru, pentru a invata cat mai repede limba germana si cat mai bine. Mentionez ca sunt din Timisoara. Puteti sa ma ajutati?

Multumesc!

 

Eu am facut cursuri la ExamPlus - vezi www.examplus.ro. Am facut pana la B1 si din octombrie vreau sa ma inscriu la B2. Profa mi s-a parut super si am participat si la cluburile de conversatie care m-au ajutat sa imi imbunatatesc limba vorbita. Cluburile se tin o data pe saptamana si nu se plateste nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt studenta la medicina si as vrea sa urmez un curs de limba germana pentru a ajunge la nivelul B2. M-am uitat pe internet, toate centrele de limbi straine par foarte faine, dar as dori sa imi recomandati un centru, pentru a invata cat mai repede limba germana si cat mai bine. Mentionez ca sunt din Timisoara. Puteti sa ma ajutati?

Multumesc!

Editat de Cristinick
scos link reclama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×