Sari la conținut
Forum Roportal
Maxell

Furata De Sub Nas oare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cum explici tu

tipa se joaca cu tine

 

poate te vrea si asteapta sa adanciti relatia

sau poate asteapta altceva !?

pe altcineva

si tu esti doar asa sa treacatimpul

am zis poate !!!!!

...relatia noastra , la ora actuala este de prietenie , adica ... suntem buni prieteni , dar nu genul de prietenie gen frate-sora... si nu stiu ce sa cred... ca de exemplu ... eram la piscina si i-am zis , Andreea , mi-e frig , iama in brate :o: , si oarecum ... nu a acceptat , acum nu stiu daca chiar nu a vrut sau daca a facut-o de ochii lumii , pt ca mai erau 2 fete de fata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...relatia noastra , la ora actuala este de prietenie , adica ... suntem buni prieteni , dar nu genul de prietenie gen frate-sora... si nu stiu ce sa cred... ca de exemplu ... eram la piscina si i-am zis , Andreea , mi-e frig , iama in brate :o: , si oarecum ... nu a acceptat , acum nu stiu daca chiar nu a vrut sau daca a facut-o de ochii lumii , pt ca mai erau 2 fete de fata...

tu daca iubesti o persoana ?

ai refuza asa o cerere ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca as iubi o persoana , si daca as fi cu ea , evident ca nu as refuza , dar ... nu se pune problema la noi de " a iubi " pt ca noi tinem unu la altu ca la niste prieteni buni , dar v-am zis ca eu vreau sa " avansez" la stadiul de relatie cu ea:D

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca as iubi o persoana , si daca as fi cu ea , evident ca nu as refuza , dar ... nu se pune problema la noi de " a iubi " pt ca noi tinem unu la altu ca la niste prieteni buni , dar v-am zis ca eu vreau sa " avansez" la stadiul de relatie cu ea:D

cautati alta !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×