Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Ce te-a facut sa razi azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mesaj.jpg

Spunei sotiei mele celularul nu se poate repara, ea vrea sa controleze istoria apelurilor!!!   Suta de dolari sint ai tai!!!  Merci ... :lol2:

Un tehnician a găsit un mesaj ascuns într-un iPhone adus la reparat: „Spune-i soției mele… banii sunt ai tăi”

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faina compunere ... ei n-au incuiat usa camerei unde urcau spre fericire???  desi un copil de 8 ani aveau dincolo de peretii subtiri al blocului.   

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 ore, Enki a spus:

Cata liniste si sanatate emana aceasta imagine. Si pace, au uitat de pace.

Scena ne da o liniste mortala in casa ... de frica hardware-ului din mana Sfantului ucigas!!!  Sanatatea cade automatic la pamant ... :bb:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suna la usa un tip si ne invita la un Happy Hours in casa pe care l-a cumparat pe strada noastra, l-a remodelat si acum il pune la vanzare.  Cica vrea sa stie vecinii de noutatea, poate sa-l cumpere sau sa faca schimb de casa, ca el accepta si oferta asta, evreu fiind agentul.   Casa lui este mult mai mic decat a mea ... dar neremodelat a mea n-are valoare pana el nu pune mana pe ea!!!   L-am lamurit ca in casa mea parchetul e mai scump decat casa lui cu cat a cumparat si pe jos a intins tiles ca in gara sa fie cat mai ieftin remodelarea!!! 

Ultimate smecherie al realtorilor!!!

     

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incredibilă profeție. România va pierde Ardealul

Este una dintre marile clarvăzătoare ale Românei. Femeia care a prezis incendiul de la Colectiv spune acum că România va pierde Ardealul.   Este a treia oară când are această viziune. Maria Ghiorghiu spune că e sigură că România va pierde Ardealul.

*dar nu stie cand se va intampla ... n-am idee cum a prezis incendiul de la Colectiv si cand, cu cat timp inainte de acel Inferno !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol2:

dementul ala avea cumva si camera la bord, in masina, sa poata dupa aia sa arate lumii ce trac brav si suveran este el si cum nu se supune el autoritatilor opresoare? Cine i-a facut filmarea aia in care arata cartea de identitate de fiinta suverana cu lupul dacic pe fundal? :lol2:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×