Sari la conținut
Forum Roportal
outlander

Ucigasul lui Theo Peter achitat!

Postări Recomandate

ei sunt o natie de degenerati iar noi una de prosti notorii.

am sarit un cot in sus ca la-au achitat pe puscasu' marin. dar cu domnii senatori si parlamentari care spulbera pietoni cum ramane? e plina conducerea romaniei de criminali si pe noi ne nelamureste faptul ca americanii la-au scos pe unul de-al lor basma curata dupa ce la-a facut placinta pe un nenea din tara nimanui...

pun pariu ca argumentul suprem la proces ar fi fost: accidentul sa-a petrecut in romania? nu se poate...pai romania nici nu exista !

Ai mare mare mare dreptate!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai dreptate!

Carmen Paunescu a ucis o familie! A luat 3 ani cu suspendare si considera ca e prea mult!

In cazul lui Theo, justitia romana e principalul vinovat! Ei trb sa se zbata sa duca cat mai multe probe la proces, ca un roman a fost victima! Statul american e interesat sa-si protejeze cetatenii, iar daca au gasit portita l-au scapat!

ASA ESTE!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am semnat petitia si chiar daca nu ajuta la nimic, macar e ceva mai mult decat nimic.

si am trimis-o la toti cunoscutii. care nu ma injura, ca asta nu e spam.

sorry pentru posibila incoerenta, da' sunt rupta de oboseala... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N.B. - cum era aia ? Romanii pui de lei ...sau de dolari ?

 

Ai dreptate.Suntem un popor de Tepecishti.Dar soferul ala nu trebuia sa fie obligat sa vina la proces???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vama veche are o melodie superba in care apar versurile:"Amercanii-s de vina ****-i in gura sa-i ***"

Cat despre legi parazitii spun: "Nefiind legi le-au facut tot hotii"

 

Nu cred ca romanul avea dreptate sa nu mearga in america, in ceea ce ma priveste sunt de parere ca dreptatea e sfanta si trebuie aflata indiferent de sacrificiile pe care trebuie sa le facem....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vama veche are o melodie superba in care apar versurile:"Amercanii-sa de vina ****-i in gura sa-i ***"

Cat despre legi parazitii spun: "Nefiind legi le-au facut tot hotii"

 

Nu cred ca romanul avea dreptate sa nu mearga in america, in ceea ce ma priveste sunt de parere ca dreptatea e sfanta si trebuie aflata indiferent de sacrificiile pe care trebuie sa le facem....

in cazul americanilor n-ai ca sa faci..........sunt prea puternici ptr o tara fraiera si proasta ca Romania..!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in cazul americanilor n-ai ca sa faci..........sunt prea puternici ptr o tara fraiera si proasta ca Romania..!

 

 

Nu e adevarat!

Romania e o tara frumoasa, plina de oportunitati, dar e condusa de niste oameni cu o ascunsa doctrina comunista, marcata de egoism, lasitate si lipsa de bun simt!

Dar sa nu uitam ca acestia au ajuns la putere numai datorita noua, celor care nu am fost la vot!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e adevarat!

Romania e o tara frumoasa, plina de oportunitati, dar e condusa de niste oameni cu o ascunsa doctrina comunista, marcata de egoism, lasitate si lipsa de bun simt!

Dar sa nu uitam ca acestia au ajuns la putere numai datorita noua, celor care nu am fost la vot!

 

O pozitie ferma nu puteau lua guvernantii nostrii ptr ca stiau ca dc fac lucrul asta urmeaza vreao 10 ani de sex anal din partea americanilor,cu Romania in pozitia de "capra"!

Asa ca s-a preferat comentarea pe posturile publice a "indignarii" lor,inepand cu Mona Musca,Ilie Botos si terminand cu Tariceanu si Antonie Iorgovan!

Intr-un fel inteleg acum ura musulmanilor fata de "tara tuturor posibilitatilor"!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e adevarat!

Romania e o tara frumoasa, plina de oportunitati, dar e condusa de niste oameni cu o ascunsa doctrina comunista, marcata de egoism, lasitate si lipsa de bun simt!

Dar sa nu uitam ca acestia au ajuns la putere numai datorita noua, celor care nu am fost la vot!

asa e!!ce-am putut uita.!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×