Sari la conținut
Forum Roportal
temporar

Poze cu femei frumoase

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Corectez comentariul, ca l-am gresit putin.   Nicole Kidman a fost femeiea cea mai bine imbracata dintre toate prezente la Premierea Oscar, dupa parerea mea dar nu cred ca gresesc prea mult chiar daca alti critici de moda au alte pareri ca majoritatea erau in haine deja purtate.   

 

Pe langa asta, imaginea ei n-a fost reprezentata mai bine ca in acea noapte, a fost cea mai bine imbracata din viata ei de femeie!!!   Stralucea efectiv!!!

Arata superba, poate si pentru ca nu era mai alta ca ea de departe in California, dar cea care i-a cusut rochia stia ce face. 

M-am si intrebat unde erau Julia Roberts, Angelina Jolie, si o lista lunga lunga de femei frumoase ... sa nu fi primit invitatie?


N-am zis ca-mi place si coafura ei!!!  Parca nu i-a mai ramas bani de niste bigudiuri ... uresc frizura asta de servitoare. 

Cararea in mijloc deja o vinde ca i se rareste si ei parul.   Ocazia si rochia acea urlau pentru altceva pe acel cap!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aimeee-465x390.jpg

 

Aimee Iacobescu a murit la 71 de ani, rapus de cancer.  Tragedia este ca mai traieste si mama ei, din cate am citit foarte recent, cand era criticata urit tot de un actor ca este o cheltuitoare/risipitoare de bani ca nu-i ajunge pensia ca-si cumpara ruj si blanuri iar medicamentele nu le poate achita.  Am vazut aproape toate filmele cu ea.  Era speciala!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Aimee Iacobescu a murit la 71 de ani, rapus de cancer.  Tragedia este ca mai traieste si mama ei, din cate am citit foarte recent, cand era criticata urit tot de un actor ca este o cheltuitoare/risipitoare de bani ca nu-i ajunge pensia ca-si cumpara ruj si blanuri iar medicamentele nu le poate achita.  Am vazut aproape toate filmele cu ea.  Era speciala!

 

Dumnezeu s-o odihneasca !

Editat de LuciaD
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://evz.ro/aimee-iacobescu-pensie-saracie.html

 

Trebuie citit ce s-a mai scris despre ea in trecutul apropiat ... 

 

Da, orice s-ar spune despre femei, este foarte valabila zicerea : " Fericirea o face pe femeie frumoasa si dragostea o face fericita. Iubirea este adevaratul fard al femeii."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×