Sari la conținut
Forum Roportal
Ghijoi

Cum refuzam o propunere

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

iar eu n-am orgoliul cat casa. daca am gresit, chiar voia mea, nu mi-e greu sa imi cer scuze, nu-mi cad galoanele, pe care oricum nu le am. multumesc pt. intelegere.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iar eu n-am orgoliul cat casa. daca am gresit, chiar voia mea, nu mi-e greu sa imi cer scuze, nu-mi cad galoanele, pe care oricum nu le am. multumesc pt. intelegere.

:doh:

oama; tu chiar ai crezut ca am vb serios?!

ori nu pot fi spiritual?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh:

oama; tu chiar ai crezut ca am vb serios?!

ori nu pot fi spiritual?

mda. cred ca am inceput sa vad totul in negru, s-a dus dreacu impartialitatea mea :lol: de vina-s unii useri de gen masculin care ataca femeile in mod gratuit, de vina-s eu ca le dau atentie.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda. cred ca am inceput sa vad totul in negru, s-a dus dreacu impartialitatea mea :lol: de vina-s unii useri de gen masculin care ataca femeile in mod gratuit, de vina-s eu ca le dau atentie.

ei...multumesc, doamna;

insa, trebuie sa fii lucida si sa vezi si cealalta tabara, excesele ei... raspunsurile pot fi uneori brutale, vulgare (asa cum mi se reproseaza de vreo 2 zile)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei...multumesc, doamna;

insa, trebuie sa fii lucida si sa vezi si cealalta tabara, excesele ei... raspunsurile pot fi uneori brutale, vulgare (asa cum mi se reproseaza de vreo 2 zile)

bine ca ai deschis discutia. adevarul e ca ieri, la un moment dat, ai inceput sa vorbesti pasareste pt. mine. i-adevarat ca si eu am fost un pic cam nesimpoarca, cred ca am sarit calul, dar unele replici ale tale mi-au adus un sir prelungit de blinkuri si mi-au luat maul, ceea ce mie mi se intampla foarte rar. mi-ar fi placut ca in cazul in care replicile mele ti-au parut nepotrivite sa mi-o spui pe sleau: alo, tanti, deviasi, revino-ti!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

niciodata, nu "te-am atacat" pe tine si nici postarile tale; ai bun-simt inteligenta si intelepciune.

am lovit in atiudinea misandrina ce-i de la o vreme pe aici; lider se stie cine-i!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

niciodata, nu "te-am atacat" pe tine si nici postarile tale; ai bun-simt inteligenta si intelepciune.

am lovit in atiudinea misandrina ce-i de la o vreme pe aici; lider se stie cine-i!

nu e vorba de atac. nu la asta m-am referit. limbajul tau a fost vinovat. hai sa-ti spun pe sleau, mizez pe faptul ca suntem de-un leat si in aceeasi zodie si gasesc intelegere. stiu ca taurii au un fel de a glumi mai badaran, mai grosolan, eu nu fac exceptie, fiind femeie si fiind traita mult timp intr-un colectiv de barbati care ma tratau ca pe un camarad, de la care am imprumutat anumite obiceiuri si un anumit limbaj. totusi, ai vorbit vulgar. ce naiba ai vrut sa zici cu inghititul, de exemplu? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

mi se pare atat de vulgar acel topic; atat de groazic sa faci comparatii, incat am incercat in stilul meu -si numai- sa contabalansez mizeria aia; am cautat sa aduc in penibil subiectul ptr a nu vedea continuarea, de a nu distruge valori in care cred.

 

(inghititul... banuiesc ca ti-ai dat seama la ce se refera :o: )

 

cum refuzam o propunere ? Nu stiu, nu am fost pusa niciodata intr-o asemenea situatie.

cauta si te iubeste mai mult e tine...vei si iubita si dorita la randul tau de altii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×