Sari la conținut
Forum Roportal
Stefan-Alexandru

Sunt pe jumatate demon/inger

Postări Recomandate

Respingi ceea ce nu poti concepe

asa cum faci tu acum...diferenta este....dar n-am sa spun pentru ca nu se merita discutat... :)

 

nu rsping nimic dar nici nu cred o iota din ce spui ..pentru ca....nu se merita discutat...punct. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ne poti povesti amintirile tale din rai si iad.. :roll:

 

 

nu vreau sa iti stric surpriza dar pot spune ca iadul nu este asa de rau pe cat spune lumea iar raiul nu este chiar atat de placut ...din contra in rai poate devenii pliktisitor dupa o vreme de ce crezi ca ingerii aleg sa vina pe pamant sub forma de reincarnare (cat despre iad si demonii se reincarneaza evindent )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa cum faci tu acum...diferenta este....dar n-am sa spun pentru ca nu se merita discutat... :)

 

nu rsping nimic dar nici nu cred o iota din ce spui ..pentru ca....nu se merita discutat...punct. :roll:

 

sa inteleg ca ai intrat pe topic din lipsa de ocupatie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa cum faci tu acum...diferenta este....dar n-am sa spun pentru ca nu se merita discutat... :)

 

nu rsping nimic dar nici nu cred o iota din ce spui ..pentru ca....nu se merita discutat...punct. :roll:

 

 

daca tot esti un Toma Necredinciosul de ce mai stai pe aici dute si streseazai pe altii la alte topicuri si lasane in paceeeee ca m-am saturat de persoane care nu accepta ...sa nu zic ca sa ma creada in totalitate dar sa accepte ca sar putea , este probabil, exista o sansa la 100.000.000 ca ce spun eu sa fie adevarat....asa ca pe scurt lasane fratee ca am facut topicul pentru cei care au avut experiente , sunt ca mine, vor sa invete, sau macar au o mica indoiala in suflet(bah nu e adevarat dar daca ......)DevilMayCry nu iti bate capu cu asta nu trebuie sa ii explicam nimic daca nu crede am putea sa il facem dar nu am energie de risipit pe el nu sunt aici pentru a va face sa credeti in mine, a ma da zeu, sau a imi face rost de fani ci din purul scop de a ma descarca si a afla cati sunt ca mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca ai intrat pe topic din lipsa de ocupatie

?

 

daca tot esti un Toma Necredinciosul de ce mai stai pe aici dute si streseazai pe altii la alte topicuri si lasane in paceeeee ca m-am saturat de persoane care nu accepta ...sa nu zic ca sa ma creada in totalitate dar sa accepte ca sar putea , este probabil, exista o sansa la 100.000.000 ca ce spun eu sa fie adevarat....asa ca pe scurt lasane fratee ca am facut topicul pentru cei care au avut experiente , sunt ca mine, vor sa invete, sau macar au o mica indoiala in suflet(bah nu e adevarat dar daca ......)DevilMayCry nu iti bate capu cu asta nu trebuie sa ii explicam nimic daca nu crede am putea sa il facem dar nu am energie de risipit pe el nu sunt aici pentru a va face sa credeti in mine, a ma da zeu, sau a imi face rost de fani ci din purul scop de a ma descarca si a afla cati sunt ca mine

nu srios?.ti-ai cumparat forum si nu stiu eu?...

 

 

mda......deci...cum am spus..nu incerca sa zbori...am avut o viziune in ce te priveste...am vrut sa te avertizez... :roll:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu merita efortul...sa revenim la subiect

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu merita efortul...sa revenim la subiect

 

 

mda in fine ii zice omu sa nu mai fie sarcastic sa nu mai conteste tot ce spun , daca nu crede sa se duca la alt topic care ii place nu sa ne streseze penoi si el ce face ... ma streseaza dar ai dreptate nu cred ca il mai bag in seama deloc The End :focus: :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa iti stric surpriza dar pot spune ca iadul nu este asa de rau pe cat spune lumea iar raiul nu este chiar atat de placut ...din contra in rai poate devenii pliktisitor dupa o vreme de ce crezi ca ingerii aleg sa vina pe pamant sub forma de reincarnare (cat despre iad si demonii se reincarneaza evindent )

deci tu ai fost acolo? mai detaliaza, te rog;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa iti stric surpriza dar pot spune ca iadul nu este asa de rau pe cat spune lumea iar raiul nu este chiar atat de placut ...din contra in rai poate devenii pliktisitor dupa o vreme de ce crezi ca ingerii aleg sa vina pe pamant sub forma de reincarnare (cat despre iad si demonii se reincarneaza evindent )

 

Facand astfel pe misteriosul, nu te astepta sa castigi credibilitate. In plus, nu te mai pune in defensiva ca nu te ataca nimeni. Ai puterile de partea ta, in fond :good:

Intrebarea: care sunt sau cum arata acele amintiri din iad si rai, mi se pare foarte pertinenta. Iar tu ai obligatia... forumistica sa raspunzi la ele din moment ce ai deschis topicul.

Faza cu Cole era o smpla gluma. Ma amuza serialul si atata tot. :doh:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×