Sari la conținut
Forum Roportal
Stefan-Alexandru

Sunt pe jumatate demon/inger

Postări Recomandate

Asteapta antihristul si o sa aflii

Editat de DevilMayCry
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu am observat ceva ciudat, noaptea dorm dar ziua sunt treaza . E ceva normal? :blink:

Editat de Apodonos
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Auzi, cand vine sfarsitul lumii? :)

Stiu ca nu mie imi este adresata intrebarea, dar permite-mi sa raspund si eu :D

De pe 21 mai s-a reprogramat in decembrie 2012. Asa zic mayasii, acu om vedea daca au dreptate :blink:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe jumatate demon...nu vreau sa credeti ca sunt nebun dar eu am amintiri din rai,iad si inclusiv din vietile anterioare ...

 

Pe mine partea asta m-ar interesa. Cam cum arata amintirile alea. Pura curiozitate, evident 8)

Btw, sper ca nu esti Cole Turner (Bewitched):spiteful:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe jumatate demon...nu vreau sa credeti ca sunt nebun dar eu am amintiri din rai,iad si inclusiv din vietile anterioare pentru cei ce cred sau chiar sunt la fel ca mine va voi raspunde la posibilele intrebari pe cat posibil si vom discuta despre cum jumatatea noastra de suflet care este diferita ne influenteaza vietile

 

Poate ne poti povesti amintirile tale din rai si iad.. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vezi sa nu-ti vina cumva ideea ca poti si zbura ca un inger/demon....ar fi neplacut pentru tine... :roll:

 

 

nu stiu de ce intotdeauna trebuie sa fie cineva sarcastic:( daca nu crezi nu fa misto

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce intotdeauna trebuie sa fie cineva sarcastic:( daca nu crezi nu fa misto

sarcastica?..deloc..realista?..poate....mai au si altii viziuni nu numai tu... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa presupunem ca este adevarat ca ai aceste puteri. Cum vezi problema dpdv moral? Ai dreptul sa te folosesti de ele? Daca da, in ce situatii? Daca nu, de ce?

 

 

din momentul in care am aflat de ele am inceput sa ma folosesc de ele cat despre drepturi si in ce situatii....dreptulpresupun ca il am din moment ce am puterile iar situatiile depinde ... deoarece eu sunt pe jumatate demon banuiesc ca ar trebuii in scopuri malefice dar asta este la alegerea mea (in momentul in care ne nastem pe pamant avem dreptul de a alege ((Liberul arbitru)) asa ca....cumcred eu de cuviinta)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sarcastica?..deloc..realista?..poate....mai au si altii viziuni nu numai tu... :roll:

 

Respingi ceea ce nu poti concepe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×