Sari la conținut
Forum Roportal
JohnS

Posibil sa imi fi "ratat" o parte din adolescenta

Postări Recomandate

nu te mai gandi, mergi mai departe :)

ce ai sa faci cand o fata va dansa cu tine?

 

am dansat cu o fata , si din pacate eu eram intr-un costum cu vesta anti-glont.

asa ca prima impresie este oarecum ciudata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh, poate lumea deja doarme :P :P

oricum daca mai ai niste sfaturi pe care vrei sa le ceri, scrie-le aici si pan la urma tot iti va raspunde cineva :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh, poate lumea deja doarme :P :P

oricum daca mai ai niste sfaturi pe care vrei sa le ceri, scrie-le aici si pan la urma tot iti va raspunde cineva :o:

 

ok , banuiesc .

oricum si eu trebuie sa plec la culcare.

 

dar ce vreau sa spun este ca faptul ca parintii mei au divortat cand eu aveam 4 ani , am un singur prieten si la scoala , sa zicem ca sunt 'sub apreciat' . Ma face sa ma simt uneori asa de singur..

 

oricum , pe maine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma face sa ma simt uneori asa de singur..

Mda, e trist faptul ca te simti singur. E un sentiment urat, pe care poate toti il simtim cateodata. Nu prea stiu ce sa-ti zic, pentru ca si eu m-am simtit de cateva ori asa...

Acel divort te-a afectat mult presupun, si poate de aceea ai niste mici probleme in relationarea cu ceilalti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, e trist faptul ca te simti singur. E un sentiment urat, pe care poate toti il simtim cateodata. Nu prea stiu ce sa-ti zic, pentru ca si eu m-am simtit de cateva ori asa...

Acel divort te-a afectat mult presupun, si poate de aceea ai niste mici probleme in relationarea cu ceilalti.

 

nu stiu cat de mult ma afectat , penmtru ca aveam doar 4 ani .

Posibil sa ma fii afectat si de atunci sa fiu asa timid . Dar in fine , o sa continuam maine .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, e trist faptul ca te simti singur. E un sentiment urat, pe care poate toti il simtim cateodata. Nu prea stiu ce sa-ti zic, pentru ca si eu m-am simtit de cateva ori asa...

Acel divort te-a afectat mult presupun, si poate de aceea ai niste mici probleme in relationarea cu ceilalti.

 

dar posibil sa ma fii afectat cumva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar posibil sa ma fii afectat cumva.

Probabil ca da. Nu sunt experta, dar din ce mai stiu si eu din psihologie, cica sunt unele momente din viata care ne afecteaza, poate fara sa ne dam seama si au repercursiuni mai tarziu.Mai ales divorturile parintilor influenteaza copiii, oricat de mici sunt ei. Unii copii am auzit ca se invinovatesc ca ei ar fi provocat divortul, dar parintii ar trebui sa le explice ca nu ei sunt de vina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×