Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Ce puteri va doriti?

Postări Recomandate

...Si sa pot vorbi cu animalele ...
asta nu este o putere supranatural,vorbesti zilnic cu ele, doar ca nu iti dai seama... :twisted: :twisted: :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa am puterea de a ma vindeca de orice boala pe care o am, sau care apare pe parcurs.

 

aceasta putere o avem cu totii, doar nu stim cum sa o folosim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...Si sa pot vorbi cu animalele ...
asta nu este o putere supranatural,vorbesti zilnic cu ele, doar ca nu iti dai seama... :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

Chiar si acum.

 

 

 

 

 

Glumesc, pisicuta mea e langa mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Timpul e valurit. Il poti valuri dar nu il poti da inapoi. Nu e circular, nu e liniar. ESTE.

:socca:

 

mie miar placea sa vad ce e in mintea oamenilor din jurul meu cum ma percep altii sau ce idee au despre mine si miar mai placea o chestie sa dau timpul inapoi si ssa aflu ce urmeaza sa am luni la examen ptr scoala de soferi ::cry::  :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor,este un site unde te deconectezi si trebuie sa recunosc am multa nevoie,in alta ordine de idei,mi-as dori sa fiu uneori invizbila,sa pot colinda prin locuri interzise,sa ascult baronii locali,care sunt f.cinstiti si curati intodeauna.[/i][/b]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi doresc nici o putere speciala, pentru ca pot avea totul... pot ajunge pe tarmul marii in cateva secunde desi sunt la 300 cam distanta, pot zbura desi nu am aripi etc... toate acestea pentru ca am puterea de a visa... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cel mai mult mi-ar placea sa am puterea de a avea ce putere vreau si cand vreau. nu e mult, nu? :dee ar fi foarte avantajos- tot pachetul de puteri intr-unu'!

 

pe.sa.: scuze de repetitii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e important numai iti doresti sa ai anumite puteri, cu adevarat important e sa stii sa le folosesti dupa aceea. Si in ce scopuri :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×