Sari la conținut
Forum Roportal
Kittykittykitty

Taraf vs Formatie de nunta

Postări Recomandate

Frumos,insa nu are expresivitatea si tonul celor autohtone.Ori sunt subiectiva datorita faptului ca-s de-ai mei :blink:

 

 

Fiecare popor cu ale lui si fiecare are frumusetile lui asta-l face unic si asta este si important si interesant.Nu e vorba de subiectivism ci de o preferinta anume.De ex. mie nu-mi place muzica rap in vasta majoritate de stiluri insa exista unele cantece care-mi plac,la fel poti vorbi despre orice legat de arta,deci e doar o preferinta si un anume gust.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In mod cel mai sincer ... la o nunta doar sa joci o hora adica ce vad si pe poze sa faci pasi marunti, sa te plimbi de cateva ori in jurul platoului de dans, e de ajuns o singura data, pentru mine doar atit ar acoperi taraful, traditie sau nu, plus cateva cantece pana sta lumea la masa si mananca.

 

Pe urma am pretentie si la altceva care nu este creatie de taraf, daca exista mai multe sali de dans, atunci merge intr-una doar asta pentru cei care se misca incet, altfel nu-i de mine distractia asta si am multi care-mi dau dreptate ca tineri merg la nunti in numar mare si vor distractie!!!

 

Nu e viata destula in activitatea muzicienilor, canta dar nu zice nimic, pentru mine cel putin. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×