Sari la conținut
Forum Roportal
Tina3111

Vaccin impotriva cancerului

Postări Recomandate

Buna,

 

Doresc sa realizez un nou proiect si am nevoie de oameni care sa ma ajute. Este un proiect frumos, indraznet si in acelasi timp controversat.

Se adreseaza tinerilor care sufera de o boala incurabila si care isi cunosc sansele de supravietuire.

Este un show despre viata, despre puterea de lupta a unor tineri care vor sa traiasca din plin pana la sfarsit.

 

Ce vreau eu sa fac?

 

Vreau sa le indeplinesc toate dorintele!

 

Un reality show cu si despre viata lor si sa le aduc un zambet pe buze. Stiu ca uneori conteaza mai mult decat orice altceva.

 

Cati dintre noi nu si-au dorit sa il cunoasca pe Gica Hagi sau sa mearga in culise la un concert Iris? Orice se poate daca iti doresti!

 

Asadar astept sa imi scrieti povestile voastre pe adresa de mail simonadonosa@yahoo.com si eu va voi indeplini dorintele!

 

 

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,

 

Doresc sa realizez un nou proiect si am nevoie de oameni care sa ma ajute. Este un proiect frumos, indraznet si in acelasi timp controversat.

Se adreseaza tinerilor care sufera de o boala incurabila si care isi cunosc sansele de supravietuire.

Este un show despre viata, despre puterea de lupta a unor tineri care vor sa traiasca din plin pana la sfarsit.

 

Ce vreau eu sa fac?

 

Vreau sa le indeplinesc toate dorintele!

 

Un reality show cu si despre viata lor si sa le aduc un zambet pe buze. Stiu ca uneori conteaza mai mult decat orice altceva.

 

Cati dintre noi nu si-au dorit sa il cunoasca pe Gica Hagi sau sa mearga in culise la un concert Iris? Orice se poate daca iti doresti!

 

Asadar astept sa imi scrieti povestile voastre pe adresa de mail simonadonosa@yahoo.com si eu va voi indeplini dorintele!

 

 

Multumesc!

 

 

Buna dimineata prieteni.M-am gandit ca acum in preajma Anului Nou 2010,sa va spun tuturor "La Multi Ani".Va doresc multa sanatate tuturor,sa ne rugam pentru linistea sufleteasca a celor care nu mai sant printre noi,si sa ne bucuram pentru cei ce au reusit sa intre in anul 2010.Da stiu,toti prietenii si cunostintele mele,precum si oameni pe care nu i-am cunoscut nici odata,ma intreaba : Cum ma mai simt.Ce sa va spun,decat ca nu ma simt mai rau si sincer sa fiu imi este frica sa spun ca ma simt mai bine.Imi este frica,sa nu ma trezesc ca se intoarce boala.Deja am 6 luni de cand fac tratament cu Nicolit.Dar ca sa fiu sincer pana la capat,am mai facut o serie Cito cu Taxorete combinat cu carboplatina si gemzar.Si am mai facut separat alta sedinta cito cu Zometa pt niste determinari osoase.Ma cam doare umarul de un timp.Dragii mei,e inca bine tinand cont ca boala de obicei evolueaza.Uneori stau si ma intreb,ce s-ar si intamplat daca nu luam Nicolit !!!.Mai ar fi avut cine sa scrie aceste randuri ? Nu stim,si nu vom avea cum sa aflam.Anul trecut in septembrie cand am fost operat,o cunostinta "binevoitoare" ma informa asa confidential sa nu ne auda nimeni,ca stie el din surse demne de incredere ca mai as avea de trait 6-8 luni.Ce baiat dragut,nu ? Dar sa stiti ca Gigi Becali e copil nevinovat,pe langa ce i-am spus eu acelui IDIOT.Pacat ca mai exista asemenea "stricaciuni" de oameni.Dlor si dne,trebuie sa luptam pana la ultima picatura de viata,daca nu esti optimist si nu lupti nu realizam nimic,mai mult nenorocim si viata celor apropiati noua.Dragi prieteni,dupa cum stiti,in luna septembrie "tomograful" scotea in evidenta o tumora pe lob superior stang de 3/2 cm. Stadializarea era : T2,N3,Mo. Acum restadializarea este : T0,N3,M1.E mai bine ? E mai rau ? Va doresc tot binele din lume si aveti grija de voi.

Adresa mea de Messenger este : michael.pasare

31.12.2009

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faci,Mihail? :D Da-ne vesti despre tine...

Tipul ala,a vrut doar sa te avertizeze;nu era rau intentionat...

Probabil,auzise vreo ...discutie.

Ma bucur nespus daca ti-e mai bine.

Tratamentul ales nu cred ca e cel optim dar,e bine ales.Apa aceea, face mult...

Chimio...strica totul.

Pune-ti prietenii,familia s-o energizeze cu toata iubirea lor,acea apa...Iubirea,vindeca.Iertarea,purifica.

Nicolitul,ajuta...

Standalizarea...hm...nu te baza pe ea.Lupta ,continuu.. :friends:Roaga-te,continuu.

Dzeu, sa te ajute!

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×