Sari la conținut
Forum Roportal
soogee

Cifre care se repeta - ce inseamna?

Postări Recomandate

Oamenii aia se amagesc singuri. Normal ca nu vad doar 11, 22, etc. Vad tot felul de cifre. Dar pentru ca sunt paranormali, iau doar ce le convine si pe urma inventeaza povesti cu zane.

 

Sa vorbesti asa cind iti sare in cap cifra 25....dupa care ESTE EXECUTAT CEAUSESCU PE ACEA DATA. Asta inainte de acea data cu ani.

Apoi cifrele 25, 26, 27...etc. Dupa care a venit cataclismul din Indonezia. 26 dec.

Si gata a incetat.

Tu, mai baiatule, sa judeci oamenii atit de aspru, cind o sa fii mai putin mistocar. Daca vei mai putea, sa mai judeci oamenii cind vei gindi mai putin batjocoritor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa vorbesti asa cind iti sare in cap cifra 25....dupa care ESTE EXECUTAT CEAUSESCU PE ACEA DATA. Asta inainte de acea data cu ani.

Doamne ce asocieri alandala. Pai in fiecare zi se intampla cate ceva. Iar intr-o viata, oricum te gandesti la toate zilele posibile din an. Si ? :beee: Si eu cand aveam 3 ani m-am gandit la numarul 11, si peste muuulti ani, pe 11 septembrie s-au lovit niste avioane de WTC. Ce paranormal am fost eu. :doh:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doamne ce asocieri alandala. Pai in fiecare zi se intampla cate ceva. Iar intr-o viata, oricum te gandesti la toate zilele posibile din an. Si ? :lol: Si eu cand aveam 3 ani m-am gandit la numarul 11, si peste muuulti ani, pe 11 septembrie s-au lovit niste avioane de WTC. Ce paranormal am fost eu. :)

 

Tu chiar nu intelegi ca oamenii care spun ceva concret pe acest topic, au avut astfel de fenomene. Si inceteaza cind se produce un eveniment. Sint avertizari. Daca tu nu ai nu inseamna ca fenomenul nu e real.

Sint avertizari ptr persoanele ce trebuie sa treaca de un eveniment. Si au un potential mare sa se implice in el. Daca ei nu vor, nu tin cont de acel avertisment.

Marea majoritate nu tin cont fiindca nu isi dau seama. Si la mine a fost la fel. Habar nu aveam ce era aia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca se simte singura. Vorbeste de una singura.

 

Eu am avut ceva legat de cifra 25. Apoi repetat, cu aceeasi cifra, dar continua si dupa...26, etc.

Prima a fost 25 12 1989.

Dupa citiva ani am realizar. Se oprise, obsesia cu 25, si aparuse din nou. Nu ii dadeam eu importanta. dar cineva ma sfatuia sa merg la....

Eram stapin pe mine. Ce cifra :pardon:

Am stat cu ea pe neuroni, pina pe 26 12 2004. A incetat bineinteles. dar tot asa dupa un timp am realizat. Si nu mi-a venit sa cred, ce a fost.

In plus inainte cu ceva zile de acel 2004, am visat ceva legat de tsunami, dar si gerul inceput cam pe 15 1 2005. Ceva amestecat, dar f clar. E lung.

 

Se banuie ca cutremurul din 26 12 2004 a fost provocat de o supernova, al carei efect a ajuns pe 25 12 2004, si s-a produs ceva ce a intirziat efectul. 24 h. dar e doar o ipoteza.

 

Deci sa nu va obsedeze cifrele, ca tot aia e. Nu ai cum sa-ti dai seama.

 

 

 

"25" este numar,.

 

Cifra este "2" sau "5". Of, of ofofofofof.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam de vreo 2 ani mi se intampla - computer, ceas, celular mi se opresc ochii si vad 11:11, 22:22 etc

 

Eu de felul meu is aiurita, si deloc pasionata de cifre si timp. Ma atrage spiritualitatea, dar nu gen kaballa, astrologie, mai degraba meditatie, yoga.

 

In plus nu is pasionata nici de coincidente, mi se pare cam obositor sa imi storc creierii sa gasesc inteles la asa ceva.... dar recunosc ca e bizar sa vad tot mai des perechi din acestea de numere...

Editat de Tipareth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×