Sari la conținut
Forum Roportal
White_flag

Cum se manifesta iubirea? Poate fi identificata stiintific?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

<!--quoteo(post=1060573614:date=Mar 16 2011, 12:58 PM:name=Iris_Lulea)--><div class='quotetop'>QUOTE (Iris_Lulea @ Mar 16 2011, 12:58 PM) <a href="index.php?act=findpost&pid=1060573614"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Am observat ca eviti a-mi raspunde anumitor intrebari asa ca am nevoie sa fii putin atent: <b>La psiholog ai putea sa mergi?</b><!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Mi-ar face maaare placere, dar nu-mi permit. Sa traiasca psihologii!

Avand in vedere ca nu am prieteni, acel psiholog ar fi ocazia mea de a ma descarca. Macar sa-mi "cumpar" un prieten, daca altfel nu stiu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, nu prea sunt descurcaret. Am auzit de fundatia "Estuar", condusa de doctorul Andrei (care realiza emisiunea "9595"). Dar nu stiu daca e gratis... Cred ca nu. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, nu prea sunt descurcaret. Am auzit de fundatia "Estuar", condusa de doctorul Andrei (care realiza emisiunea "9595"). Dar nu stiu daca e gratis... Cred ca nu. :(

Este gratuita si este organizata foarte bine. Este un psiholog foarte bun acolo, Adrian, care se ocupa de cei care vin la ONG.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×