Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu sunt o persoana care nu aveam nicio legatura cu sotul sau varul, un om ce a intalnit doar o data sotia si care a mai avut niste discutii pe net, a fost un moment al sotiei, cand dorea sa discute cu cineva, iar eu am ascultat-o.

Facem parte din aceeasi breasla, despre care pot sa zic ca nu am o parere buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e o moda printre astia mai micuti sa le placa femeile mai mari .. nimic nou in asta

 

 

doar ca e si maritata

 

 

notiunea de etica e distorsionata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va salut.

am 20 ani si iubesc o femeie maritata.ea are 25 ani,are un baiatel de 3 ani si e sotia unui bun prieten.

sotul ei are 32 ani.sunt casatoriti de 5 ani.

eu sunt indragostit de mai mult timp de ea,cam din septembrie.suntem foarte buni prieteni,atat cu ea cat si cu sotul ei.

ma duc la el ca la un frate,si el la mine la fel chiar daca sunt 12 ani intre noi.suntem vecini.

cu ea ma inteleg bine.ne dadeam mesaje,ne sunam,glumneam cu ea in privinta sotului ei.

intr-o seara,pe 7 decembrie,sotul ei vine la mine sa vedem un film.imi dadeam mesaje cu ea.am plecat de langa el si am sunat-o.a zis sa ma duc la ea.si asa am facut.pe el l-am lasat la mine la film si eu am plecat la ea,cam 200 m pana acolo(stau la tara).am ajuns la ea,am vorbit,stateam in pat langa ea si dintr-o data am sarutat-o.si m-a sarutat si ea.s-a cam speriat.i-am zis ca nu va afla sotul ei,ca ramane intre noi.in drum spre casa m-a sunat,mi-a zis ca cel mai rau e ca i-a placut.

in prima saptamana,desi zilnic am sarutat-o,o zii ne intelegeam bine,alta zii spunea ca nu e bine ce facem.

pana la urma i-a spus sotului ei.dar i-a spus doar ca i-am facut avansuri,ca i-am spus ca tin la ea.

m-am simtit injosit,umilit.el nu s-a suparat,a zis ca am avut ceva nebunie in cap.

am continuat sa vorbesc cu ea.

ne-am intalnit intr-un local mai retras in pitesti unde am stat doua ore jumate cu ea.ne-am sarutat si ne-am imbratisat in tot acest timp.sotul ei o trateaza cu raceala,ii cam vorbeste urat.mi-a zis ca nu a sarutat-o in 5 ani el cat am sarutat-o eu in doua ore.poate asta vrea de la mine,afectiune pt ca acasa nu prea are cine sa ii arate.

ei ii e frica sa nu afle el,se teme pt ca eu sunt mai mic cu 5 ani decat ea si poate o zic vreodata.

e schimbatoare.o zii imi zice ca mai vrea sa mergem sa stam singuri,a doua zii imi da mesaj sa ies din viata ei,apoi tot ea ma suna,imi da bip cu ascuns(asa ne dam noi)

mi-a zis ca tne foarte mult la mine,ca sunt o persoana foarte importanta in viata ei.

nu stiu ce sa fac.

eu o iubesc,as vrea sa continuam,dar nu stiu ce simte ea.

daca o zii imi zice ca ar vrea sa ne sarutam ca nebunii si alta zii imi zice ca regreta tot ce a fsot pana acu.

de ce zice asa?

e speritata?

ce sa fac.

dati-va si voi cu parerea.

multumesc!

Pe asta,n-o multumeste barbat'su. =P~ E proasta nu,versata.Usuratica.Inconstienta.

Pune coarne barbatului si nu se gindeste nici la bietul copil.

Ce vrea de la tine? :lol2: Sa-i promiti ca daca il lasa pe barbat'su o iei tu...de nevasta. :o: Ca sa-ti puna si tie coarne.... :o:

Diferenta de virsta nu-i confera si minte.Nici nu-i semnificativa. :o: Prima...

Traiasca,vecinu' de linga casa! :lol:"Prietenu' la nevoie se cunoaste". :o:

Eu,in locul lui barbat'su v-as bate pe amindoi! :ok: Dar se pare ca insu' e cam pampalau.

Un lucru nu inteleg:zici ca ea i-a spus barbatului (de ce?)apoi,zici ca ai e teama sa nu afle el. :)

Mie-mi miroase a pute treaba....

 

Ce spuneam... :wub:

 

Ce iti doresti de la aceasta femeie?

;) Ei,si tu..."manastire intr-un picior...ghici,ciuperca ce-i!"

In nici un caz s-o ia de nevasta,"saracutu'"! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

i-a spus pt ca un alt prieten cu noi(eu si barbata-su) a vazut niste mesaje la mine in telefon,a vazut ca ne sunam.

acesta a amenintat-o ca daca nu spune ea,o sa spuna el si va fii mai rau.

si ea,a spus.decat sa spuna el(care e mai prieten cu sotul ei decat cu mine,avand aceeasi varsta),a preferat sa spuna ea cat a considerat asa incat sa nu fie asa rau.

acum s-au limpezit apele.

acel prieten e impacat,multumit ca a reusit sa isi bage coada unde nu era cazul si nu mai banuie nimic,crede ca am terminat cu ea:D

ce vreau de la ea?:lol:?

vreau sa ne mai vedem,sa ajungem kiar si in pat,daca se poate:D

Editat de TZEPU

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa iti treaca ideea asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:o: Pai,ce cauta pretenu' in telefonul tau?

Parca ziceai ca va sunati cu numarul ascuns.... :lol:

..........

(De ce mi se sterg postarile?)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma inteleg asa bine cu ea,si inainte ne intelegeam la fel

nu ma feresc de ea cu nimic,vorbesc deskis cu ea,la fel si ea cu mine.

poate si asta m-a atras la ea.ei pot sa ii spun orice,ce nu as putea sa spun altcuiva.

 

 

odata a ramas telefonul meu la el,eram si cu sotul ei.

si nici nu ma gandeam sa se uite la mesaje.

si dupa ne-a testat.cand m-a sunat pe mine,suna in asteptare,a sunat repede si pe nr ei.

a facut asta de vreo 2-3 ori si si-a dat seama:(

si apoi a inceput sa o ameninte pe ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×