Sari la conținut
Forum Roportal
RainbowRose

Minune de Craciun

Postări Recomandate

:P

 

Asa este Tao,ai surprins foarte bine trairile celor mai multi dintre noi.De sarbatori,Craciun,Anul Nou se simte parca in aer ca este sarbatoare...probabil si datorita faptului ca oamenii devin mai buni unii cu altii,mai zambitori ,mai plini de speranta...nu stiu cum,dar parca este o magie tot ceea ce se intampla.

Si daca tot ai amintit de Tudor Ghrorghe,un colind

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 Te pomenesti ca daca as fi lucrat la banca, ar fi lasat aia banca deschisa de Craciun ca sa lucrez eu de una singura, ca-s ateista.

Pai asta era logica ironica. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desigur Decembrie fiind o luna de primavara in care nu ninge, acea zapada chiar a fost neasteptata si ca atare o minune. :o:

Iar ploaia de afara rezona puternic cu muzica lui Alifantis, care tocmai se difuza la radio ... .

"Ploua infernal si noi ne iubeam

prin mansarde...

Prin cerul ferestrei,

prin cerul oval,

norii curgeau,in luna lui marte."...

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si a cata sotie esti?

Postezi sa te afli in treaba sau care a fost rostul intrebarii idioate de cliseu rasuflat ? In caz ca nu ai observat inca, pe forum aici discuti cu persoane nu cu notiuni, deci pe viitor abtine-te de la intrebari de genul asta. Si nu, nu mi-a scapat sarcasmul din intrebare. Vad ca ti-ai inceput sederea pe Roportal pe picior "bun". I'll keep that in mind. :unsure:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×