Sari la conținut
Forum Roportal
Gogutaaa

COPII POZNASI

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fii-mea o inceput sa ia/fure bani din pusculita, fara sa ma intrebe. Merge si-si cumpara inghetata si le mituieste si pe alte fete, tot cu inghetata, sa se joace cu ea :stars:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fii-mea o inceput sa ia/fure bani din pusculita, fara sa ma intrebe. Merge si-si cumpara inghetata si le mituieste si pe alte fete, tot cu inghetata, sa se joace cu ea :stars:

 

 

are stofa de politician :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

alta data mi-a cerut un leu sa-si ia baloane de sapun sa sufle si tot inghetata si-a luat, desi nu are voie ca-i cu flegme in gat :focus:

asa or fi copiii la 6 ani? :o:

Editat de samsara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce-l sarutasem de noapte buna intr-o seara pe fiul meu cel mic mi-a zis ca vrea sa-mi spuna ceva la ureche. Cand m-am aplecat catre el, in loc sa imi sopteasca ceva m-a muscat de obraz, dupa care s-a uitat la mine zambind hoteste in coltul gurii, amuzat de faptul c-am ramas fara replica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

8 ani. :)

 

O alta intamplare haioasa a carui protagonist e de data asta fiul meu cel mare, e de pe timpul cand avea un an si 5 luni si eu abia ma intorsesem la serviciu. Era foarte atasat de mine si ma simtea intotdeauna cand ma ridicam din pat, indiferent de ora la care o faceam si mereu se agata de mine cand trebuia sa plec. De aceea eram nevoita ca dimineata sa mananc si sa-mi beau cafeaua la flacara aragazului.

Intr-o dimineata, dupa ce mancasem si-mi beam cafeaua impreuna cu sotul meu, vad ca se deschide usa bucatariei si apare el, tot o incruntatura. Se uita la mine poruncitor si aratand spre mine cu aratatorul imi face semn cu acesta sa trec in casa. Parca ar fi spus: hei, tu, ce cauti aici? Treci imediat in pat, langa mine! Acum! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa pare, nu? Desi as fi preferat sa stau cu el decat sa ma duc la serviciu. Acum si-a castigat independenta, e total opus de cum era atunci cand era mic. Nu e un copil caruia ii place sa fie cocolosit sau sa stai mereu dupa fundul lui. Si are secretele lui, care pe mine nu ma privesc. Nu-i treaba ta! Asa spune. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de la o varsta e normal :)

eu totusi sper sa pastrez legatura stransa cu fii-mea si cand creste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×