Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Ne implicam sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu cred ca m-as duce direct sa spun dar mai pe ocolite sau printr-o anumita situatie i-as da de inteles.

 

Sigur ca da. Dupa ce o sa'ti iei prima palma peste botisorul ala vorbaret, te vei linistii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e chiar asa. Daca e sa te iei dupa aceasta idee poti pierde multe.

Daca e ceva ce se pierde, inseamna ca nu are dupa ce sa-ti para rau. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sigur ca da. Dupa ce o sa'ti iei prima palma peste botisorul ala vorbaret, te vei linistii.

 

 

 

Poate asta vor fi printre primele reactii dar la un moment dat lucrurilor vor fi vazute altfel.

 

Daca e ceva ce se pierde, inseamna ca nu are dupa ce sa-ti para rau. :flowers:

 

 

Asta e filozofie de liceu...

Realitatea e alta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e filozofie de liceu...

Realitatea e alta.

Nu, in realitate si in calitate de adulti trebuie sa intram in depresie de fiecare data cand cineva drag insista sa mearga pe un drum gresit si ne indeparteaza si de langa el pentru a putea fi sigur ca merge nestingherit pe drumul acela.

Prin urmare, asta este doar parerea dumneata. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, in realitate si in calitate de adulti trebuie sa intram in depresie de fiecare data cand cineva drag insista sa mearga pe un drum gresit si ne indeparteaza si de langa el pentru a putea fi sigur ca merge nestingherit pe drumul acela.

 

Prin urmare, asta este doar parerea dumneata. :flowers:

Pui mic, tu intelegi ce scri ?! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand scriu cuvintele intregi si nu fac observatii la altii, sigur ca inteleg. :lol:

Aha ... in rest, nu ?! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a venit o idee, as orchestra (cumva, nu stiu cum :lol:) ca persoana inselata sa prinda in fapte pe inculpat/a. Sa apara la vreo intalnire. Normal ca as face-o in anonimat. Sau poate as angaja prin telefon (public) un investigator privat sa adune evidenta si sa o prezinte cui trebuie, fara sa spuna cine la angajat. ;)

Sau as spune inselatorului ca ii voi divulga afacerea daca nu o inceteaza. S-ar putea sa ma aleg cu un ochi umflat, dar e intr-o cauza buna. Nu ? :flowers:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aha ... in rest, nu ?! :flowers:

Si atunci cand ma duce capul ca sa inteleg ironiile aruncate de niste pui mici unor adulti care aleg sa se prezinte prin actiunea de urinare, desigur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-a venit o idee, as orchestra (cumva, nu stiu cum :flowers:) ca persoana inselata sa prinda in fapte pe inculpat/a. Sa apara la vreo intalnire. Normal ca as face-o in anonimat. Sau poate as angaja prin telefon (public) un investigator privat sa adune evidenta si sa o prezinte cui trebuie, fara sa spuna cine la angajat. :lol:

 

 

Si sigur nimeni nu o sa isi dea seama cine a pus la cale ! ;))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×