Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ihim. :crazy:

Priveste-ma cum plec acum la o cafea. :doh:

Sa nu spui ca asa imi era predestinat.

 

:lol2:

as vrea sa-mi spui unde a fost liberul arbitru al unui bolnav incurabil....crezi ca el a ales? crezi ca asa i-a fost scris? unde a fost liberul arbitru al unui orfan...crezi ca el a ales sa-i moara parintii? unde a fost liberul arbitru al laurei stoica...a ales ea? am fortat putin exprimarea,recunosc....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa-mi spui unde a fost liberul arbitru al unui bolnav incurabil....crezi ca el a ales? crezi ca asa i-a fost scris? unde a fost liberul arbitru al unui orfan...crezi ca el a ales sa-i moara parintii? unde a fost liberul arbitru al laurei stoica...a ales ea? am fortat putin exprimarea,recunosc....

Poate a ales sa aiba o anumita experienta, dar nu si calea de urmat. Poate avea experienta urmand atat de multe cai incat are nevoie de liberul arbitru pentru a decide ce va face in continuare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa-mi spui unde a fost liberul arbitru al unui bolnav incurabil....crezi ca el a ales? crezi ca asa i-a fost scris? unde a fost liberul arbitru al unui orfan...crezi ca el a ales sa-i moara parintii? unde a fost liberul arbitru al laurei stoica...a ales ea? am fortat putin exprimarea,recunosc....

Iti spun. In actiunile ce au dus la acele efecte. :crazy:

Tu, daca nu te vei duce la medic niciodata, sau vei fuma 5 pachete de tigari pe zi, ca "asa vrei tu" , crezi ca te vei conserva si vei trai vesnic?

Sau crapi intr-un timp scurt, dintr-o anume cauza incurabila ?

Ia spune-mi tu mie. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti spun. In actiunile ce au dus la acele efecte. :crazy:

Tu, daca nu te vei duce la medic niciodata, sau vei fuma 5 pachete de tigari pe zi, ca "asa vrei tu" , crezi ca te vei conserva si vei trai vesnic?

Sau crapi intr-un timp scurt, dintr-o anume cauza incurabila ?

Ia spune-mi tu mie. :lol2:

nu stiu...nu stiu d'astea :doh:

eu ma refer la neprevazut,accidente....nu poti controla totul....indiferent de decizia pe care o alegi....nu poti nega existenta factorului surpriza ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu...nu stiu d'astea :lol2:

eu ma refer la neprevazut,accidente....nu poti controla totul....indiferent de decizia pe care o alegi....nu poti nega existenta factorului surpriza :doh:

Nope, tu vorbesti de efecte, eu de cauza.

Daca stai in casa, nu mai te calca masina. Daca te calca, tu ai ales sa transversezi prin loc nepermis. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nope, tu vorbesti de efecte, eu de cauza.

Daca stai in casa, nu mai te calca masina. Daca te calca, tu ai ales sa transversezi prin loc nepermis. :)

te poate calca si pe trecerea de pietoni....face infarct soferul...orice cauza are efectul sau, orice efect are o cauza,dar eu tot cred ca nu ne e permis totul,fac ce vreau dar stiu ce fac :crazy:...stiu pana la o anumita limita...de mai incolo,presupun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×