Sari la conținut
Forum Roportal
HareKrishna

Care sunt cei mai fericiti oameni

Postări Recomandate

Tu esti fericita?

nu sunt ţigancă, şi totuşi sunt fericită, pentru simplul motiv că mă doare-n instrumentul de pix de fericirea altora.

 

 

Cei mai fericiti oameni sunt cei care iubesc

ahaaaa, deci şi cei care au un nivel sporit al erecţiei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt ţigancă, şi totuşi sunt fericită, pentru simplul motiv că mă doare-n instrumentul de pix de fericirea altora.

 

 

 

ahaaaa, deci şi cei care au un nivel sporit al erecţiei...cred ca nu-i deloc mult, da-ti spun ca esti un ...

 

FERICITI CEI SARACI CU DUHUL!...CACI EI VOR MOSTENI PAMINTUL!...FERICIT E CEL CARE JUDECA MAI PUTIN DAR FACE MAI MULTE ...LUCREAZA MAI MULT CU MIINILE SI PICIOARELE IAR CAPUL EL ARE FELUL LUI DE A GINDI MAI SIMPLU SI MAI INCET FARA SA CAUTE INTREBARI FACE DOAR CEI DE FACUT JUDECA DOAR LA PREZENT EL STIE CE ARE DE FACUT ,ATUNCI CIND TREBUIE FACUT ACEL CEVA CARE TREBUIE FACUT IMEDIEAT ...EL NU VEDE MAI DEPARTE

SI NU-L INTERESEAZA DECIT CU CE SE PREOCUPA EL , ACEL OM ESTE FERICIT ,FIIND UN CEL...ASA CUM LA LASAT DUMNEZEU SI PENTRU EL NE IARTA DUMNEZEU SI PE NOI ASTILALTI , CARE TOT TIMPUL AVEM CEVA DE SCORMONIT SI NU NE GASIM ASTIMPARUL NICIODATA SI TOT CAUTAM ,SA NE FIE BINE DAR DUPA CUM SE VEDE ,BINELE FUGE DE NOI SI SUNTEM TOT MAI NEFERICITI SI TOT MAI NEMULTUMITI SI NE FACEM CU MINA NOASTRA NEFERICIREA ...CA VREM DAR NU STIM CE...SI TOT CAUTAM...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ahaaaa, deci şi cei care au un nivel sporit al erecţiei...cred ca nu-i deloc mult, da-ti spun ca esti un ...

 

FERICITI CEI SARACI CU DUHUL!...CACI EI VOR MOSTENI PAMINTUL!...FERICIT E CEL CARE JUDECA MAI PUTIN DAR FACE MAI MULTE ...LUCREAZA MAI MULT CU MIINILE SI PICIOARELE IAR CAPUL EL ARE FELUL LUI DE A GINDI MAI SIMPLU SI MAI INCET FARA SA CAUTE INTREBARI FACE DOAR CEI DE FACUT JUDECA DOAR LA PREZENT EL STIE CE ARE DE FACUT ,ATUNCI CIND TREBUIE FACUT ACEL CEVA CARE TREBUIE FACUT IMEDIEAT ...EL NU VEDE MAI DEPARTE

SI NU-L INTERESEAZA DECIT CU CE SE PREOCUPA EL , ACEL OM ESTE FERICIT ,FIIND UN CEL...ASA CUM LA LASAT DUMNEZEU SI PENTRU EL NE IARTA DUMNEZEU SI PE NOI ASTILALTI , CARE TOT TIMPUL AVEM CEVA DE SCORMONIT SI NU NE GASIM ASTIMPARUL NICIODATA SI TOT CAUTAM ,SA NE FIE BINE DAR DUPA CUM SE VEDE ,BINELE FUGE DE NOI SI SUNTEM TOT MAI NEFERICITI SI TOT MAI NEMULTUMITI SI NE FACEM CU MINA NOASTRA NEFERICIREA ...CA VREM DAR NU STIM CE...SI TOT CAUTAM...

 

 

 

 

un singur lucru am de zis.

ştiu eu un psihiatru bun pentru tine....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... deci cei saraci cu duhul sa fie cei mai fericiti??

Interesant, parca nu-mi mai doresc atat de mult sa fiu fericita...

 

In uzul vulgar (al maselor) "saraci cu duhul" are cu totul alt sens decit cel biblic, initial. Din pacate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... deci cei saraci cu duhul sa fie cei mai fericiti??

Interesant, parca nu-mi mai doresc atat de mult sa fiu fericita...

Da, asa e.

Cu cat esti mai prost, ca fiinta, esti mai fericit.

Asadar, mai vrei ? :pardon:

 

:doh:

Cei mai fericiti oameni sunt acei oameni care sunt cei mai fericiti.

Eu sunt fericit cand apari tu. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×