Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mergi la sala...fa masa musculara :beee: iti vor da ei si o dieta adecvata...bine un antrenor bun,fara steroizi,daca e posibil

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ti-e foame trebuie sa mananci. Corpul tau iti cere mancare. Mananca 3 mese pe zi, mai bogate in calorii si du-te la sala sa te modelezi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci cand in organism simti o senzatie de foame care e mai mult provocata de tine prin tinerea unor diete prea sticte atunci organismul tau e nevoit sa gaseasca resurse si cauta si el unde gasesei slte. In felul asta fortele tale vor slabi destul d drastic , dar nesanatos!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa iei suplimente si atunci astea iti potolesc senzatia de foame in timp ce iti ard grasimile. Eu spre exemplu iau pastile de slabit de o luna si se vad ceva rezultate! Suplimentul imi reduce apetitul si asa mananc mai putin. Automat nici kilograme nu pot sa mai depun atat de mult!

Editat de Blues
Edit reclama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cand iau asa-zisele 'tablete minune' ma ingras, sau nu slabesc deloc. Am luat aduse din Ro ceva tablete (nu le dau numele pentru ca le-as face reclama degeaba) in ideea ca 'slabesc'. In viata mea nu am avut asa palpitatii, tremur in corp, stari de agitatie, nervozitate...pfff :doh: Basca ma 'pacaleam' ca e ok sa mananc ca pastilele ard grasimile si dupa 1 luna de pastile aveam 1 kg mai mult. Faina treaba!

 

Mancat sanatos, cu cat mai putine grasimi si ceva miscare...Bine ca stiu teoria!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mergi la sala...fa masa musculara blum.gif iti vor da ei si o dieta adecvata...bine un antrenor bun,fara steroizi,daca e posibil

 

Well, știu că postarea asta e veche de 3 ani, dar mie tot mi-e dor de Red :P

 

Masă musculară fără steroizi nu există, testosteronul e tot steroid, chiar și atunci când e generat de propriul corp. Și de la prea mult testosteron, bărbații rămân fără păr pe cap, ceea ce multor femei nu le place. Așa că o lăsăm mai ușor cu masa musculară, că nu toți tre'să fim hamali în port, mai e nevoie și de contabili pe lumea asta :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mancat sanatos, cu cat mai putine grasimi si ceva miscare...Bine ca stiu teoria!

 

Secretul e să nu îți fie foame. iar foame îți e la 3-4 ore după masa precedentă. La mine 3-4 butter croissant fac minuni, n-ai cum să te îngrași de la așa ceva, că e practic pâine goală. Și dacă o masă din 3 constă din butter croissant, lucrurile merg de la sine.

ohhh, ce-mi plac mie cheliosii, mai ales aia trecuti de 40 de ani man_in_love.gif

 

Pe mine să nu contezi, vorbește cu Marlboro :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

man_in_love.gif Marlboro...

ma duc sa-mi trag doo palme la fundul gol de dragul lui


 

Secretul e să nu îți fie foame. iar foame îți e la 3-4 ore după masa precedentă. La mine 3-4 butter croissant fac minuni, n-ai cum să te îngrași de la așa ceva, că e practic pâine goală. Și dacă o masă din 3 constă din butter croissant, lucrurile merg de la sine.

 

 

what?! butter croissant? holy moly! daca mananc ca tine pun 1 kg pe sapt sigur


paine alba nu mananc, nu mananc decat neagra, cu seminte. aia alba imi place cand e servita cu fructe de mare, e un fel de mancare aici si necesita paine alba. dar cum ala se serveste numai vara si nu f des, e ok. altfel nu mananc paine alba, nu imi tine de foame deloc - deloc. mananc acum un sandvis cu paine alba si peste 1 h ma intreb 'oare eu am mancat?'.

Editat de **Alex**

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×