Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Arată-i și lui pozele puse recent la expunere grin.gif

S-ar putea să aibă o revelație, ca să zic așa ... whistling.gif

 

Pai sa zic asa.....prima a facut-o el. Nu pozarul oficial de la nunta, care in secret mi-a zis ca daca nu as fi maritata ar fi iesit cu mine la un suc si dupa ce l-am clarificat ca nu is, am iesit. Da` o venit si iubi. Iar pozarul oficiel a propus ca sa facem un album de ala-ala (cica pt portofoliu, ca imaginea femeii nu ii slaba din media ci omul normal) si iubi a fost de acord, numai ca inca nu am ajuns la momentul cu pricina asa ca degeaba ati da pm cu poze cu mine deznuda. Ma pregatesc insa mental......

A doua, well, I was kinda wasted pana la pozna.

Eh, ma mai tachineaza el, dar in general crede ca nu ii cazul sa imi fac prea multe griji.

 

Am văzut-o live când era ”jigărită”, i-am spus că-i mai trebuie 10 kg., dar ea nu știe să se oprească, a pus 20.

Mulțumită? tease.gif

Am un dejafu.....iar am stropit cu cafea toata tastele. TAKE IT BACK!!!!! Fata de acel nefericit incident am doar 15 in plus.

how sweet 'jigåritå'...that's love!!!

 

Harald, ms! multumita biggrin2.gif

Asta ii payback ca mi-am pus rictusul in semnatura sau smth.....sweet gisas!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

toata ziua ii cu esti ok in gura.

 

Io m-as deprima ingrozitor sa mi se zica "esti ok". Asta e asa.. sa scape de gura ta.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ohhhh....and bit my fat ass!


 

Io m-as deprima ingrozitor sa mi se zica "esti ok". Asta e asa.. sa scape de gura ta.

Posibil.....ia sa bag eu divort! or better yet not.


Sa va zic de cel mai mare inamic al siluetei, in conditiile astea: Berea din Polonia si iarna de acolo.

Noptile lungi cu bere. Cred ca m-am intors cu macar 8 -9 kile in plus din acel Ersamus. Restul a fost oarecum usor de acumulat. Da` nu or fost ca m-a dus la MacDonalds in fiecare seara.


Si daca stam sa o gandim cea mai buna varianta de slabit este intr-adevar sa ne facem poze goi....sau better yet filmulete si in caz ca nu am fi multamiti ne uitam si apreciem unde mai curge un colac....

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am luat aduse din Ro ceva tablete in ideea ca 'slabesc'. In viata mea nu am avut asa palpitatii, tremur in corp, stari de agitatie, nervozitate...pfff

 

Toate pilulele au acelas efect descris de tine, am luat si eu demult, am slabit ca nu ma recunosteam in oglinda si pe urma fara sa mananc nimic am luat inpoi si mai multe kg-e decat aveam inainte. Insa, am auzit ca este ceva nou in Elvetia dar inca nu se vand in State si cineva tot ma intreaba ca nu stie computer, sa fac rost macar de nume dar nu reusesc, ca aceste tablete sint minunea lumii ca n-au efecte secundare si ce se duce odata de pe om ... e bine dus, kilogramele de grasime, apa, etc., nu mai revine!!!

Precis in Europa se reclama la TV!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Operatia estetica ar mai fi o alternativa pentru cine este foarte curajoasa!!! ca asta nu depinde mereu de bani. Daca n-ai sufletul acolo, te simti ca mergi la abator!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

operatiile sunt temporare. grasimea reapare dupa 1an daca nu faci sport si nu mananci corespunzator.

Editat de **Alex**

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unele slabesc brusc si ramane pielea atarnand pe ele, se duc sa se opereze, si asta revine??? Vad multe cazuri la Televizor cand spun ca garanteaza operatia, nimic nu se va mai intoarce din ce s-a eliminat odata de pe sau din corp. Una era de groaza cum arata slabita la oase aproape, s-a sinucis ca nimeni nu voia s-o opereze dupa ce l-au incurajat sa slabeasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai operatia estetica de inlaturat pielea in exces ce are cu slabitul? aia se face dupa ce ai slabit f mult si f brusc si doar daca e nevoie, sunt multe care nu au nevoie. Aia nu e metoda de slabit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

aceste tablete sint minunea lumii ca n-au efecte secundare si ce se duce odata de pe om ... e bine dus, kilogramele de grasime, apa, etc., nu mai revine!!!

 

Tu de legea conservării energiei ai auzit? grin.gif

 

Atât timp cât mănânci mai mult decât e necesar pentru activitatea fizică pe care o depui, kilogramele se adună iar ”de la sine”. E foarte ușor să crești în greutate cu 4-5 kg pe an, iar în 5 ani se adună imediat 20-25 kg. Cineva care mănâncă de parcă ar lucra la câmp, dar își petrece serile în fața televizorului, cu o bere mereu la îndemână, se îngrașă ”de la sine” blum.gif

 

Iar cea mai serioasă problemă e alta: dacă nu renunți pentru diverse perioade la alimentele cu care ești obișnuit, pe motiv că îți plac, ajungi să mânânci din ce în ce mai mult, pentru că e din ce în ce mai greu să obții plăcere de la ceva cu care ești obișnuit.

Editat de harald
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×