Sari la conținut
Forum Roportal
guru9

O fata cu sani mari

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma gandesc doar ca arata bine

 

si merele din ceara arata bine, da' ia incearca sa gusti vreunul :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si merele din ceara arata bine, da' ia incearca sa gusti vreunul :kiss:

 

Buna, buna asta. E posibil sa ma frig daca ating ceva ce nu-i al meu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce e asa de greu sa vorbesti cu nevasta ta sa ii zici ce vrei sa faci? Ii zici ca tot sanii ei sunt cei mai frumosi si ca tie nu iti plac cum arata sanii mari, dar vrei sa vezi cum e senzatia sa ii palpezi. Dupa care mergi impreuna cu sotia ta cu masina, te opresti in fata unei prostituate si ii zici ca ii dai 20 de lei daca te lasa sa pui mana pe sanii ei. Asa vede si sotia ca nu ai inselat-o si toate sunt bune si frumoase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna, buna asta. E posibil sa ma frig daca ating ceva ce nu-i al meu

 

 

Salut! Sunt nou pe forum. Abia mi-am facut cont fiindca sunt aproape disperat. Nu stiu cu cine sa vorbesc despre problema mea.

Sunt casatorit de 3 ani, nu mi-am inselat niciodata sotia, dar visez de multa vreme o alta femeie decat pe ea. O femeie pe care am iubit-o foarte mult, dar pe care nu am mai vazut-o de 5 ani de zile. Ma trezesc langa sotie dar in mintea mea e alta femeie. Nu pot sa-i vorbesc sotiei despre ea, practic nu stie nimic despre ea. Am incercat s-o uit nu prea reusesc. Nu stiu ce sa mai fac.

 

caut'o dom'le da' vezi sa nu te frigi prea tare! :kiss:)))

Editat de bridget jones

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite cum sa faci, astepti intr-un bloc sa vina o femei cu tate mari, dupa ce apare urci in lift(asta daca urca si ea) si cand mergeti cu liftul faci cumva sa te dezechilibrezi(va fi "neintetionat" bineinteles :o: ) sa cazi cu mana(sau cu ambele, depinde cat de pofticios esti) pe o tata, ok? ai timp destul sa vezi care-i treaba, ai putea sa incerci si prin alte locuri, depinde unde gasesti marfa. :kiss:

 

P.s.1: nu sunt responsabil daca-ti primesti una in fata :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce e asa de greu sa vorbesti cu nevasta ta sa ii zici ce vrei sa faci? Ii zici ca tot sanii ei sunt cei mai frumosi si ca tie nu iti plac cum arata sanii mari, dar vrei sa vezi cum e senzatia sa ii palpezi. Dupa care mergi impreuna cu sotia ta cu masina, te opresti in fata unei prostituate si ii zici ca ii dai 20 de lei daca te lasa sa pui mana pe sanii ei. Asa vede si sotia ca nu ai inselat-o si toate sunt bune si frumoase.

 

incet incet nu o sa mai vreau alti sani mari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu! mi s-a mai zis :kiss: .

Totusi ala a fost doar un scenariu de cum ar putea sa decurga lucrurile, trebuie sa iei in calcul mai multe variabile, de ex. starea de dispozitie a femei respective, daca pare suparata as recomanda sa nu o faci, daca e o calugarita nu-i problema, iar daca ai reusit sa atingi marfa si vezi ca nu e deranjata nu te grabi si nu apuca prea tare, poate sa fie placut pentru amandoi :).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu! mi s-a mai zis :kiss: .

Totusi ala a fost doar un scenariu de cum ar putea sa decurga lucrurile, trebuie sa iei in calcul mai multe variabile, de ex. starea de dispozitie a femei respective, daca pare suparata as recomanda sa nu o faci, daca e o calugarita nu-i problema, iar daca ai reusit sa atingi marfa si vezi ca nu e deranjata nu te grabi si nu apuca prea tare, poate sa fie placut pentru amandoi :).

 

Da poate ma mai gandesc si insel cu tot tacamul cu sex cu tot

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×