Sari la conținut
Forum Roportal
guru9

O fata cu sani mari

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu ti-as dori una cu un san mare si un san mic...cand ai chef de palpare san mic, tusti il iei pe dreptul in palmele tale carnoase , gigantice si paroase... Cand ti se face pofta de mai mult, tusti pe stangul, care sa iti umple palma si uneori chiar sa ti se scurga printre degetele tale lungi si butucanoase . Si asa vei trai fericit pana la adanci batraneti... TNE END!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu ti-as dori una cu un san mare si un san mic...cand ai chef de palpare san mic, tusti il iei pe dreptul in palmele tale carnoase , gigantice si paroase... Cand ti se face pofta de mai mult, tusti pe stangul, care sa iti umple palma si uneori chiar sa ti se scurga printre degetele tale lungi si butucanoase . Si asa vei trai fericit pana la adanci batraneti... TNE END!

 

Daca zici tu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta incurca forumul cu matrimonialele;poate-i pica ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai ca ma deprimati cu topicu asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu ti-as dori una cu un san mare si un san mic...cand ai chef de palpare san mic, tusti il iei pe dreptul in palmele tale carnoase , gigantice si paroase... Cand ti se face pofta de mai mult, tusti pe stangul, care sa iti umple palma si uneori chiar sa ti se scurga printre degetele tale lungi si butucanoase . Si asa vei trai fericit pana la adanci batraneti... TNE END!

 

 

;)

 

mai bine cu sani pneumatici si valve - in functie de cum se simte in seara aia o umfla la dimensiunea optima - cu pompa de bicicleta .... :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici una. Pun mana pe tate mici si sunt curios cum sunt cu alea medii si alea mari.

Da' io nu inteleg o treaba. Ai fost virgin cand te-ai insurat? :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×