Sari la conținut
Forum Roportal
ALX

Dr. Watson Postmortem Windows Debugger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:cry: of , copiilor voi numai la filme xxx stati ,, dar in rest nimic , stati pana la 0:00 si va uitati ,, de vina parintii vostrii , hai sa va spun cum scapati cel mai repede de asta .. va duceti in :

RUN -> drwtsn32 si o`sa va apara jos un tabel numit : APLICATIONS EROR apoi dati click pe ce vedeti in tabel . si aveti 2 optiuni numite Wiew si Clear , dati pe Clear si staiti linistiti :cry: numai bine :cry:

Editat de SirHappy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Raspunsul la solutie vine mai tarziu (ce sa-i faci, daca nimeni nu m-a intrebat pe mine :stars: )...

 

Eroarea apare deoarece Microsoft isi vrea propriul codeck.. si ce se intampla.. atunci cand dai click pe un film, deschizi sau orice altceva legat de asa ceva (avi de obicei) procesorul urca la 100% si poc: apare drwatson...

 

Ca sa scapati cititi pe Clicking AVI Files on explorer causing 100% CPU Usage

 

Dezactivati si e garantat ca nu mai aveti problema asta.. :-

 

buna!..am si eu o problema..am scapat de afurisitul ala de dr watson ca imi aparea can d intram pe messenger....si acuma imi apare alta eroare...,,the exception breakpoint.A breakpoint has been reached.(0x80000003)ocurred in the application at location 0x03f7a4b5....Click on OK to terminate the program...Click on CANCEL to debug the program."...asta i mesaju ce apare...si imi blocheaza messengeru....ce sa fac????..pls..hlep me

 

ce sa faaaaaaaaaaaaaac!!!!!!..nu am messenger de 4 zileX(.....cand sa dau log in imi dispare pur si simplu si nu se logheaza......

 

ce sa faaaaaaaaaaaaaac!!!!!!..nu am messenger de 4 zileX(.....cand sa dau log in imi dispare pur si simplu si nu se logheaza......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×