Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Un copil are nevoie de calculator!

Postări Recomandate

daca e pe votat, eu sustin propunerea samsarei.

copilul de 8 ani e destul de marisor ca sa aiba un calculator acasa. iar mama lui mai mult ca sigur ca nu va putea sa-i cumpere.

sigur ca acei copii au nevoie de multe dar acest cadou acopera o nevoie.

buna idee, samsara. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca e pe votat, eu sustin propunerea samsarei.

copilul de 8 ani e destul de marisor ca sa aiba un calculator acasa. iar mama lui mai mult ca sigur ca nu va putea sa-i cumpere.

sigur ca acei copii au nevoie de multe dar acest cadou acopera o nevoie.

buna idee, samsara. :cheer:

 

Total de acord cu tine,acei copii chiar au nevoie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Naboo eu cunosc o mamica singura nu cu un copil ci cu trei copii cu varste de 1, 4 si 8 ani. Pe scurt bravul tatic si-a parasit copiii si mamica se descurca singura ( parinti nu mai are si doar ex-soacra ii mai da o mana de ajutor uneori ) cu un salariu de vreo 900 lei Sincer ma mir cat de puternica este aceasta mama si o face doar pentru copiii ei. Cu un asemenea gest le-ai insenina putin existenta lor prea desea lovita cand de una cand de alta.

D'acord.

Franceza, that is :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc..

 

Multumesc Echipei Roportal pentru transparenta de care au dat dovada si totodata imi cer scuze pentru valul de neincredere creat.

Laptopul care fusese trimis initial avea cateva probleme tehnice, drept urmare, Roportal a facut toate demersurile pentru rezolvarea problemei.

Am trimis laptopul inapoi si am primt un Laptop nou nout ambalat cu strasnicie ..marca LENOVO ( de stiut -marca Lenovo este fostul IBM ) cu o configuratie demna de invidiat.

Multumesc inca odata si sper ca pe viitor , concursurile sa se inmulteasca, premiile sa se inmulteasca si userii participanti sa aiba mai mare incredere in astfel de concursuri.

Multumesc Irina, Bydy, Sorin, Bahutzky...and more.

( parca sunt la decernarea premiilor Oscar :soc: )

 

Revin cu aceiasi propunere formulata in prima postare.

 

Gasim un copil care are nevoie de un desktop cu sistem de operare si aplicatii utile+ monitor LCD LG + boxe Philips+ Mouse optic + Tastatura ergonomica+ Casti cu microfon?

Editat de NABOO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:tease:

nu e nimeni care sa cunoasca un copil care sa se poata bucura de un calculator?

Editat de NABOO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Naboo eu cunosc o mamica singura nu cu un copil ci cu trei copii cu varste de 1, 4 si 8 ani. Pe scurt bravul tatic si-a parasit copiii si mamica se descurca singura ( parinti nu mai are si doar ex-soacra ii mai da o mana de ajutor uneori ) cu un salariu de vreo 900 lei Sincer ma mir cat de puternica este aceasta mama si o face doar pentru copiii ei. Cu un asemenea gest le-ai insenina putin existenta lor prea desea lovita cand de una cand de alta.

D'acord.

Tot franceza, that is :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
D'acord.

Tot franceza, that is :tease:

auzi mai omule!!!?.

te iau si eu asa cum ai facut tu cand ai binevoit sa ajuti cu bani un "biet" copil care cersea pe aici o placa video..

 

De ce nu iti vezi tu de treaba ta?

Daca ai ceva bun de spus..spune.

Daca cunosti pe cineva care chiar nu are posibilitatea da a-si cumpara un calculator..spune.

Lasa mistourile deoparte si fa.te util..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
auzi mai omule!!!?.

te iau si eu asa cum ai facut tu cand ai binevoit sa ajuti cu bani un "biet" copil care cersea pe aici o placa video..

 

De ce nu iti vezi tu de treaba ta?

Daca ai ceva bun de spus..spune.

Daca cunosti pe cineva care chiar nu are posibilitatea da a-si cumpara un calculator..spune.

Lasa mistourile deoparte si fa.te util..

Scuze, ma retrag. Tu vrei sa-ti faci reclama, nu sa ajuti, din ce vad. Succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×