Sari la conținut
Forum Roportal
QUEEN ANNE

Cati useri Desenatori.ro au studii in domeniu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

OO""..Seamana cu fostul meu meditator(de acum cativa ani)..La fel,mereu ma critica si ma facea sa ma simt prost,pe motiv ca nu ma straduiesc destul(-pe atunci cam asa era,recunosc-),si pana la urma ajungeam sami pun ambitia la treaba si sai demonstrez ca pot..Asta dupa ce ma lega cu o sfoara de pantaloni(-cand ma tragea de ea sa lucrez-) sau cand imi zicea maimuta , gandac,si chestii-trestii :-"..Si pana la urma chiar am ajuns sa ii fiu recunoscatoare pentru tot ce mia facut:)..Din nefericire cand am vrut sa ma reintorc la cei doi(-erau 2,dansul si cu o doamna,a ramas doamna si dansul a plecat si nu stiam cum as putea da de el-) a plecat si nam mai continuat la ea..

Oricum,cand voi fi cu un picior in groapa or things like this voi reveni cu siguranta si voi reciti tot ce ai scris,chiar imi va da mult curaj:)..Spre ex. acm k abia astept sa (re)incep scoala .. Multumesc din nou,pentru sfaturi si tot,poate voi avea onoarea(-si norocul-) ca peste ani si ani sa reusesc sa va arat `arta` pe care am pututo crea pe parcursul anilor..Poate ne mai revedem tot pe roportal,hei,viitoru` e prin de surprize TTwTT"""

Ciaossu` and a good day:)

 

 

Anytime.Nu-mi mai vorbi la plural.In USA toti ne tutuim indiferent de varsta si cred ca stii asta.Numai EU are fasoanele ei antice:)

Tocmai am venit inapoi dupa ce am stat 1 luna la Buc la tatal meu si vizitat rude peste tot in tara la fel si cei cativa prieteni inca ramasi prin RO...:) Din clasa mea de liceu de la Tonitza de 34 elevi,dupa 1980 n-au mai ramas decat 5!!!!!!!!!!!!

Restul sunt si azi prin USA,Germania,Austria,Franta,Italia etc...go figure:)

 

peace

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×