Sari la conținut
Forum Roportal
QUEEN ANNE

Cati useri Desenatori.ro au studii in domeniu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu am studii in domeniu, desenez mai rar pentru ca ma ocup de scoala...si vreau sa-mi cumpar o tableta grafica :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma intereseaza in mod aparte care si cati dintre voi aveti studii in domeniul desenului si picturii???

 

eu nu am studii in acest domeniu ,dar imi place f mult sa desenez :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt clasa a 8-a si as vrea sa dau la liceul de arte din buzau dar mama nu e de acord.... imi tot zice ca nu pot iesi de acolo decat profa de desen... mai exista si altceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

let's see :tease: s-ar putea sa dau la liceul Tonitza anul acesta,desi maaamicuta mea nu prea e de acord,asta e bonus :(

 

 

crede-ma pe cuvant ca e cel mai mare regret al meu ca nu am mers la tonitza, aceeasi discutie am avut-o si eu cu mama mea la varsta ta, si a castigat ..ea. acum desenez ce prind, cum pot, aiureli, nu e de ajuns , dupa parerea mea, talentul innascut, trebuie si cultivat. nu te lasa, daca intr-adevar simti pasiune pt arta!

 

Eu sunt clasa a 8-a si as vrea sa dau la liceul de arte din buzau dar mama nu e de acord.... imi tot zice ca nu pot iesi de acolo decat profa de desen... mai exista si altceva?

 

 

ca sa-ti raspund, mama ta probabil stie ca dupa liceu se urmeaza o facultate, de unde "vei iesi" ceva, liceul conteaza din ce in ce mai putin, eu am facut liceul de stiinte, nu am ajuns einstein, ba dimpotriva, m-am dus mai apoi la facultatea de sociologie, si ghici ce? imi place sa desenez, iar jobul meu? bartender (la momentul actual), nu are legatura liceul cu ce vei alege mai tarziu, dar daca vrei sa-ti cultivi talentul, nu te lasa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...de obicei adun trairile, experientele si emotiile ne-exteriorizate si le pun pe hartie...cu cat desenez mai rar, cu atat scot ceva mai bun din mine, si mereu iese mai bun decat cel anterior :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am facut nici un studiu din aceasta categorie.decat la scoala! :yes: :headspin: :cheer:

 

si cum am mai spus la scola !am terminat alaltaieri cl a-4-a.

 

eu sunt la scola si am terminat cl a 4 a,si acolo faceam o ora pe saptamana :crazy: :cry: :good: :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×