Sari la conținut
Forum Roportal
Ghijoi

Obsedatul sexual

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bineinteles ca exista si futace... Dar se lauda in general in mediul safe - in grupul de amice. Sunt mai putine decat futacii ca atunci cand vorbesc de "fapte de arme" de obicei chiar le-au comis. Stii ca e chestia aia ca "sa nu spun ca am supt-o ca altfel ma crede curva si nu da bine pe sticla" asa ca mai rar futace.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un futac si o futaca au facut sex pe o banca,

dupa 9 luni si-un pic, a iesit un futilic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

futacul si futica :P mergea si ca subtitlu!

cred ca femininul futica suna mai bine

 

 

Futaci sunt o gramada. La dracu', uneori de oftica si eu m-am mai laudat cu "fapte de arme" pe care nu le-am comis. Nah, asta e, gandire de putzoi, dar ce sa ii faci, uneori, indiferent de varsta ne mai transformam si noi in putzoi (asta daca nu cumva am ramas la stadiul ala din start).

de multe ori ti-e rusine sa mergi cu ei pe strada;alteori iti este sila

cateodata frica-mai ales cand conduc-nu vad gropile,trecerile de pietoni,insa claxoneaza futicele de pe trotuar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de multe ori ti-e rusine sa mergi cu ei pe strada;alteori iti este sila

cateodata frica-mai ales cand conduc-nu vad gropile,trecerile de pietoni,insa claxoneaza futicele de pe trotuar

Nush, io nu-s futac da' era sa ma-ncovrig cu mobra dupa stalp stand cu ochii dupa futice in loc sa ma uit pe unde dracu' merg. E mai interesant sa o turezi decat sa claxonezi, asta daca ai ce tura, 10000 rpm se-aud belea comparativ cu un amarat de claxon (am si d-ala da' il folosesc din an in paste).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum sa o zicem paia dreapta...

cum vine caldura...hop, apare si textila sumara la futica..

si bineinteles ca futacul...are ochi sa vada si vede..

tăt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca am intelege ce zici si daca te-ai exprima un pic maaai... altfel.

 

 

VALABIL PENTRU TOATA LUMEA. Cred ca e de ajuns cat s-a citit pe aici despre f***t, p***a etc. Gasiti sinonime! Exista, va zic io.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma ingrijoreaza acest tip de personaj si-l vad ca un real pericol pt societate-nu vb de futica;e mai greu pt o femeie sa violeze un barbat;ma refer la futacii din toate timpurile care violau tot ce prindeau,mai ales in cazul razboaielor.

in rest sunt curios cate animale au fost molestate si cati barbati mai tineri au fost siluiti in lipsa principalului lor scop in viata;gaura

neagra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×