Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Are balta peste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca oi ajunge eu vreodata in situatia in care sa ma evaluezi tu pe mine, stai calm ca daca nu ma omor eu are cine sa ma omoare. Ciocu' mic si joc de glezne...sau ar trebui sa zic vise placute ? :roll:

:lol:

Unde ai citit tu, ca vreau sa te evaluez eu? :o:

 

Apoi, daca vrei sa fim sarcastici,nu cred ca te ridici la valoarea mea, nici pe departe. Du-te ca te caut io! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai mucles,ca dupa ce ca scrii mult si prost, mai scrii si in asa fel incat ii ies omului ochii din orbita ca sa inteleaga ce naiba vrei sa spui. Nu stiu la ce dracu' te mai lasa sa postezi , din moment ce trebuie sa devenim micuti Champollion ca sa intelegem postarile tale.

 

Partea cealalta a adevarului care este ? Da ceva detalii.

Este exact in afirmatia pe care ai citat-o. Va inteleg insa ca va e greu sa priviti si din perspectiva sexului opus, si mie, ca femeie, imi este greu sa fac exercitii de gandire din perspectiva unui barbat. Oricum, daca lucrurile ar fi numai asa cum le expuneti voi, ar fi foarte nasol - e aiurea sa vezi ca toata "emanciparea" asta feminina va duce, peste cateva decenii,la vreo noua miscare, numita masculinism (???), ale carei caracteristici din motive obiective nu ma apuc sa le descriu. Da-i antierotic de tot, omoara libidoul din start, bine ca este doar o ipoteza.:D

 

Apoi, daca vrei sa fim sarcastici,nu cred ca te ridici la valoarea mea, nici pe departe. Du-te ca te caut io! :crazy:

Da, am auzit ca s-a compus si un cantec despre valoarea ta. :o:

Editat de Sicilia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este exact in afirmatia pe care ai citat-o. Va inteleg insa ca va e greu sa priviti si din perspectiva sexului opus, si mie, ca femeie, imi este greu sa fac exercitii de gandire din perspectiva unui barbat. Oricum, daca lucrurile ar fi numai asa cum le expuneti voi, ar fi foarte nasol - e aiurea sa vezi ca toata "emanciparea" asta feminina va duce, peste cateva decenii,la vreo noua miscare, numita masculinism (???), ale carei caracteristici din motive obiective nu ma apuc sa le descriu. Da-i antierotic de tot, omoara libidoul din start, bine ca este doar o ipoteza.:D

Ma pun si ghici la ce concluzie ajung:

1. Aoleu, sunt grasa, fuge barbatii de mine ! - Nicio problema - SLABESC !

2. ... nu stiu, completeaza tu aici :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sicilio :)

mai citeste odata

este in asa fel conceput

ca daca esti suparata sau nu ai rabdare

nu ai cum sa intelegi

:)

 

are balta peste !?

Hmm ?

este si la supermarchet

destul

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, am auzit ca s-a compus si un cantec despre valoarea ta. :o:

A, nu ai vazut inca noile carti postale cu mine ?! :soc:

 

O sa fiu si pe bancnote. Na! :tease:

 

 

Hai, pa... :flowers: si,fii rea in continuare! :tease:

Editat de Two

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll: cine are nevoie de un barbat?

 

eu nu.. :blink:

 

cu extraterestrii sta a1tfe1 treaba :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma pun si ghici la ce concluzie ajung:

1. Aoleu, sunt grasa, fuge barbatii de mine ! - Nicio problema - SLABESC !

2. ... nu stiu, completeaza tu aici :P

Pai si o grasa sau o naspeta in general,sau poate chiar si o mediocra plang ca de ce barbatii faini nu le aleg pe ele pentru personalitatea si pentru sufletul lor mare si aleg una care poate chiar n-are o personalitate ravasitoare si mai este si rea, exact la fel cum barbatii mai ...nu stiu, modesti, ca modestia nu se refera doar la financiar, plang ca tipele faine se uita la unii mai misto decat ei. :stars:

Hai sa nu mai vorbim despre oameni in termeni din astia, ca ma doare sa macalaresc atatea suflete pure,amintindu-le in contexte care tin de buze, mistoceala si conturi grele.:cry:

 

 

Lasa-ma, ca m-am enervat si n-am chef sa fiu rea. :P

 

ca daca esti suparata sau nu ai rabdare

Pai sa stii ca nu am rabdare. Nu stiu ce pisici sa-ti zic ca sa scrii si tu omeneste.:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...apai ca sa fiu tota1 sincera s1ava domnu1ui ai de unde a1ege dar nu prea ai ce 1ua acasa... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...apai ca sa fiu tota1 sincera s1ava domnu1ui ai de unde a1ege dar nu prea ai ce 1ua acasa... :jester:

pai servesti acolo

 

dar sunt firme carelivreaza peste si la domiciliu

coata un pic mai mult

dar na ...!

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×