Sari la conținut
Forum Roportal
Jugulator

Unde te vezi peste 5 ani?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Jugulator, sunt putin offtopic, da am si eu o intrebare.

De ce nu pleci dincolo sa iti incerci norocul daca esti atat de 'vai de capul politicienilor' aici?

O sa plec la sigur, nu la incercat norocul. Momentan lucrez la partea cu "la sigur," de aia inca-s pe aici...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu , personal , n-as pleca din tara decat in vizita.

Peste cinci ani ma vad tot aici alaturi de familia mea si de prieteni. Ma vad muncind si am speranta ca lucrurile vor evolua in bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu , personal , n-as pleca din tara decat in vizita.

Peste cinci ani ma vad tot aici alaturi de familia mea si de prieteni. Ma vad muncind si am speranta ca lucrurile vor evolua in bine

Daca esti bugetar cu vreo 10.000RON salariu net, la care se mai adauga de 2-3 ori pe atita spagile, probabil. Cei care muncesc pe salarii cit de cit decente mai vireaza inca o data si ceva statului. Statul le da...

 

P.S. Din pacate nu sint suficient de multi care gindesc ca tine (nu, nu mi-am schimbat parerea, da...). Nu sint suficient de multi romani care sa aiba macar 2 copii. Nu sint suficient de multi romani care sa dea un cap in gura si 20 de bocanci in coaste tiganului pe care il prind cotrobaindu-le prin geanta de pe umar in autobuz. Nu mai sint suficient de multi romani in Romania. Au fost mineriadele, s-au carat vreo 1-2 milioane dintre cei ce ar fi putut sa aduca tara asta pe fagasul normal, acuma au fost bocaniadele astea, si se vor mai cara inca o data pe atit. Cine ramine? Pensionari, bugetari, tigani, 1-2 milioane de oameni care vor munci pentru a ii tine in spinare pe ceilalti vreo 14-15. Asta e apocalipsa, nu ce scrie in biblie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Revenind la intrebare... unde te vezi peste 5 ani?

Pentru ca este vorba de un simplu exercitiu de imaginatie, peste 5 ani ma vad unde m-as vedea si acum - intr-o croaziera pe Mediterana, admirand jocul delfinilor la apus de soare. :ninja:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, 5 ani?!

Cu fetele la mare si prin cluburi, ca tocmai ce implinesc 18 ani. :doh:

ta naaa na naaa :ninja:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×