Sari la conținut
Forum Roportal
Jugulator

Boc Strikes Again!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu am vazut emisiuni unde aratau ca blocurile sunt groaznice. Nu aveau apa, caldura. Nu aveau decat peretii. Zona era oribila, in orice caz la marginea oraselor sunt toate aceste constructii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am vazut emisiuni unde aratau ca blocurile sunt groaznice. Nu aveau apa, caldura. Nu aveau decat peretii. Zona era oribila, in orice caz la marginea oraselor sunt toate aceste constructii.

Te-ai gindit ca poate emisiunea respectiva era facuta la "stimulul" unor factori de pe piata imobiliara, carora le-ar fi convenit mai mult ca ANL-urile sa fie discreditate pentru ca ei sa isi faca de cap impunind pretul? NU CREDE NIMIC DIN CE VEZI LA TV!!! Asta ar trebui sa fie o regula de capatii pentru orice telespectator din Romania. In cele mai multe cazuri, asa zisele "analize" sint simple incercari de manipulare, mai mult sau mai putin subtile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te-ai gindit ca poate emisiunea respectiva era facuta la "stimulul" unor factori de pe piata imobiliara, carora le-ar fi convenit mai mult ca ANL-urile sa fie discreditate pentru ca ei sa isi faca de cap impunind pretul? NU CREDE NIMIC DIN CE VEZI LA TV!!! Asta ar trebui sa fie o regula de capatii pentru orice telespectator din Romania. In cele mai multe cazuri, asa zisele "analize" sint simple incercari de manipulare, mai mult sau mai putin subtile.

 

Pai aratau pur si simplu blocul, aratau apartamentele si persoanele care s-au mutat. Nu am vazut eu stiu ce "analist" care comenteaza ceva ci pur si simplu subiectul in cauza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai aratau pur si simplu blocul, aratau apartamentele si persoanele care s-au mutat. Nu am vazut eu stiu ce "analist" care comenteaza ceva ci pur si simplu subiectul in cauza.

Pai gaseau cele mai triste blocuri ANL care reprezinta, presupun, un procent nesemnificativ din total. Se intimpla sa fi vazut ceva blocuri ANL prin Iasi si, spre deosebire de alte localitati, zonele in care au fost construite nu sint fix unde se termina orasul (desi nici mult nu mai e...), iar de aratat arata OK. De spagi si aprobari necesare sa te muti, asta e partea a doua. La ce imbecil e primar aici, nu ma mir ca vine si trece apocalipsa de vreo 3 ori pina un cuplu de tineri normali reuseste sa obtina loc intr-un ANL.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×